Skocz do zawartości
kwgecb

Obudowa Case-Mate POP dla Nexus S

Rekomendowane odpowiedzi

kwgecb

Witam.Chciałbym tu podzielić się wrażeniami i jednocześnie ostrzec, potencjalnych użytkowników tej obudowy.Używam Nexusa S I9023 i skuszony informacjami w Sieci oraz nie zrażony informacją na stronie producenta, zakupiłem tę obudowę.

Case-Mate nie rekomenduje tej obudowy dla I9023 ale ja:facepalm:pomyślałem sobie że "not recommend for I9023" to nie to samo co "only for I9023":).Sam proces wkładania telefonu do obudowy to koszmar polegający na wciskaniu i wpychaniu, uważając przy okazji na to, by nie uszkodzić Nexusa.

Kiedy już telefon wpadnie na swoje miejsce to efekt jest super, świetnie się trzyma w dłoni, wygląda bardzo "bojowo".Klawisze działają bardzo dobrze, jest świetny dostęp do wszystkich gniazd.Ekran chroni wysoki gumowy rant.Naprawdę super.

Niestety, kiedy przychodzi chwila na wyjęcie telefonu z obudowy, zaczyna się dramat wyciskania i wypychania, naturalnie z wielką dbałością o stan fizyczny mojego Nexusa.

Udało mi się tę operację powtórzyć 3 razy, za 4 razem nie wytrzymała boczna gumowana osłona i się po prostu oderwała.

Sam sobie jestem winien ale postanowiłem podzielić się tymi traumatycznymi przeżyciami(120 PLN do kosza:():facepalm1:

Pozdrawiam

Krzysiek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zbiecik

Możecie polecić jakiś case mate który można kupić w Polsce?

NexusS&SwiftKeyX

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wil3
    Możecie polecić jakiś case mate który można kupić w Polsce?

NexusS&SwiftKeyX

Chyba mało kto używa takiego "ochraniacza" na naszych Nexusach. Z doświadczenia z innego telefonu (HTC Desire) mogę polecić obudowy żelowe (Gel Skin). Sprawdzała się świetnie. Firma nie ma znaczenia, i tak wszystko leci z Chin.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam case mate pop czarny,kosztowal mnie wszystkie pieniadze i nie jest taki fajny jak wyglada, niszczy sie za kazdym razem jak go sie wyciaga z niego, niemowiac o wyciaganiu go trzeba go wyciskac przez lampe aparatu no i mam tez gelskina to nie iphone ze bedzie tysiace pokrocow do niego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zbiecik

Dzięki za porady. Zdecyduję się jednak na sylikonowy jakiś.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak kupisz to wklej linka jakiego kupiłeś.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zbiecik

Zamieszczam link do żelowego pokrowca który kupiłem i mogę polecić. Jest bardzo dobrze spasowany i niedrogi :D

Elastyczny pokrowiec GelCase Samsung i9020 Nexus S (2230706612) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi