Skocz do zawartości
krycho22

Szkło hartowane.

Rekomendowane odpowiedzi

Dla lepszej ochrony polecam zastosowanie na wyświetlacz szkła hartowanego. Ma ono postać szybki z bardzo cienkiego hartowanego szkła i jest montowane w taki sam sposób jak folia. Jest bardzo wytrzymała, chroni wyświetlacz lepiej niż folia i posiada powłokę oleofobową. W razie upadku telefonu szybka pęka, ale wyświetlacz pozostaje w całości, widziałem na własne oczy jak to działa :D

Ja używam od dwóch miesięcy i powiem szczerze, że nie widzę na tej szybce śladów używania. Dla mnie rewelacja, a kosztowała 35 zł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobry pomysł, ja mam zwykłą folię, którą co chwilę muszę zmieniać bo się rysuje. Jakiej firmy kupiłeś? Dobrze docięta? Nie ma ostrych krawędzi?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie pamiętam jakiej to było firmy, wyrzuciłem opakowanie, kupiłem w komisie, i od razu gość mi założył. Fajnie to wyglądało: wyczyścił szmatką ekran, położył równo na nim szybkę i stuknął w środek szybki palcem a ona sama się ułożyła bez bombli i innych niedociągnięć. No super.

Nie ma żadnych ostrych krawędzi i jest fabrycznie dopasowana do ekranu, poza tym, ma grubość 0,3 mm, nic się tam samemu nie przycina. Po prostu zakładasz i już :hurra:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trochę odgrzeję- czy 3 mm tego h9 to standard ? http://allegro.pl/szklo-hartowane-h9-lg-l9ii-d605-mega-okazja-i5664787905.htmlA może lepiej szukać h7 albo h5 jednak czy ostatni nie za cieniutki jest?Telefon przechodzi na młodsze pokolenie stąd decyzja.Czy sensownie jest wydać 2x tyle za mk3?

Edytowane przez andrzejken

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kupiłem już kilka szkieł na różne telefony, wszystkie były ok, nie widziałem różnicy więc ja bym nie przepłacał. Za swoją do L9 II dałem około 17zł z wysyłką z Allegro i po roku nie ma żadnej ryski. Minus wszystkich był taki, że były odrobinę mniejsze niż ekran (ok 1mm z każdej strony we wszystkich szkłach więc może tak ma być). Tu masz tańszą: klik (nie kupowałem od niego więc na własne ryzyko)

Edytowane przez pawel1128

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi