Skocz do zawartości
gaua

Pozycjonowanie na android market

Rekomendowane odpowiedzi

gaua

Czy ktoś interesował się problemem pozycjonowania, ze względu na słowa kluczowe, aplikacji w android markecie. Zastanawiam się jakie są kryteria sortowania aplikacji i co można zrobić, aby znaleźć się na wyższych pozycjach. Zapewne kluczowe znaczenie ma liczba aktywnych aplikacji oraz średnia ocen. Ciekawe jak duży wpływ ma sam opis. Uważam, że ma decydujące znacznie dla jakich słów kluczowych w ogóle nasza aplikacja się wyświetli, ale ciekawe czy ma wpływ na samą pozycję.

Przydatne byłoby wiedzieć dla jakich słów kluczowych i na jakiej pozycji nasza aplikacja się wyświetla.

Może ktoś ma jakieś doświadczenia i przemyślenia, którymi chciałby się podzielić. A może powstały już jakieś serwisy/aplikacje wspomagające proces pozycjonowania w Android Market?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie mam pojęcia, najlepiej to by ci ktoś odpowiedział kto tworzy i wrzuca aplikacje do martemu. Ja tylko mogę dodać że wpisując titanum nie mogę znaleźć titanum backup. Muszę pisać backup i na liście się znajdzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lukeniu

Jakbyś wpisał titanium to by ci znalazło.

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Hawkin

Najlepiej poszukaj jakiegoś bloga w temacie pozycjonowania, polecam Ci blog na stronie: http://www.antygen.pl 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Myśle ,że jeśli trzeba zrobi sobie porządną reklamę, to warto zainteresować się czymś takim jak aso .  Pozycjonowanie na android market ma małe grono odbiorców bo np. użytkownicy apple jej nie zobaczą. 

Edytowane przez kaśka K
    błąd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi