Skocz do zawartości
stihl

Mój telefon nie wstaje po wgraniu ROM-u/MOD-u/Kernela >>> PISZ TUTAJ <<<

Rekomendowane odpowiedzi

D315LG

@@D315LG jeśli posiadacz custom recovery nigdy nie aktualizuj telefonu przez ota ;)

Masz rozwiązanie poniżej

Jaką wersję recovery posiadasz?

TeamWin 2.8.0.0

Teraz juz bede pamietal zeby nie kombinowac z aktualizacja.

Edytowane przez Vangreen

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam posiadam lg f70 brzydko mówiąc uwaliłem telefon na nic nie reaguje potrzebuje pliku aboot i jakiś dobry poradnik jak to zrobić krok po kroku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

pomoże ktoś

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Vangreen

witam posiadam lg f70 brzydko mówiąc uwaliłem telefon na nic nie reaguje potrzebuje pliku aboot i jakiś dobry poradnik jak to zrobić krok po kroku

Wykrywa ci komputer telefon?

TT || LG F70

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.
    Po wczorajszej probie wgrania Recovery telefon nie włącza sie.
    Po włączeniu ukazuje się logo LG oraz "boot certification verify secure booting error"
    Nie ma możliwość wejscia do Download Mode, Emergency Mode, Działa factory reset lecz po nim sytuacja sie nie zmienia.
    Komputer widzi telefon jako dysk wymienny, a na nim 2 foldery - image oraz verinfo. LG support tool nie widzi telefonu, KDZ oraz LG PC suit także.

Jest jakaś możliwość uratowania telefonu w domu, czy zostaje tylko serwis, i jesli pozostaje tylko ta 2 opcja, jaki może być szacunkowy koszt takiej naprawy?

Pozdrawiam.

Edytowane przez Mateusz Gołasz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć.

Mój F70 postanowił się na mnie obrazić. 3 dni temu zainstalowałem [OC 1.6ghz ][UV] ~ Tasty Kernel ~ (Finalna wersja). Oczywiście przed instalacją zrobiłem roota, odblokowałem bootloadera, wgrałem najnowsze custom recovery TWRP. Wszystko wedle poradników podanych na forum. Wszystko się udało, telefon śmigał jak nigdy, ale problemy zaczęły się podczas instalacji OGMOD Youtube. Telefon na początku nie chciał go zainstalować, a jak mi się już udało to resetował się za każdym razem gdy uruchamiałem aplikacje. Apke ściągnąłem prosto od autora. Pomyślałem, dobra, trudno, nie będę miał tego OGMODA, jakoś przeżyje i go odinstalowałem. Wczoraj wieczorem szukam czegoś w necie, pisze na messengerze i telefon się resetuje, tzn. znaczek plusa oznaczający wyłączanie telefonu i po chwili znaczek plusa oznaczający włączenie telefonu. Pomyślałem, że może złapał chwilę zadyszki i nic mu nie będzie. Po 15 minutach znowu. Aż w końcu postanowił resetować się cały czas. Gdy go spróbuje włączyć, wyskakuje znaczek plusa, załaduje mi się ekran blokady, zdąży połączyć się z siecią i wifi i nagle znowu się resetuje... i tak w kółko. Szczerze mówiąc, nie wiem jak wejść w jakiekolwiek ustawienia tego telefonu. Vol - i Power skutkuje pytaniem czy chce zrobić factory reset. Szajsung był lepszy pod tym względem :) 

Co mogę z nim teraz zrobić? Gwarancji nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Vangreen

Pierw spróbuj zrobić Factory reset w recovery w zakładce wipe. Jeśli to nie podziała wgraj czysty soft zgodnie z poradnikiem na forum.

₹ G3 ₹

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Narazie sam Wipe pomógł. Oby zadziałało ;) Dziękuję i życzę miłego dnia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Boveer

Witam wszystkich, mam problem z LG F70. Po akcji z tego poradnika  telefon nie wstaje. Po podłączeniu go do PC wskakuje jako nosniki usb, które trzeba sformatowac a jest ich chyba z 20. 

Snap1.png

Edytowane przez Boveer

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi