Skocz do zawartości
Kazuyoshi

Custom Romy dla myPhone Luna / Himax Zoom / Gionee Gpad G5 / Allview P7 Seon

Rekomendowane odpowiedzi

adonim

tak, w tej cenie jest to bardzo dobra propozycja.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Yury

Dzień dobry! Backup natywny firmware już?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adonim

Panowie, co najlepiej zrobić aby przy wgrywaniu nowego romu zamiast obecnego w komie, zachować zainstalowane apki, gry, itp.?

Bo trochę wkurzające byłoby ich ponowne wgrywanie - instalowanie wszystkiego co mam teraz na fonie na nowo (THLzoom teraz mam).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    romaro1

Robisz w ten sposób.

Kopiujesz wszystkie apki w tytanium backup. Mówimy o akach nie systemowych, bo z tymi możesz mieć problem.

PO zrobieniu kopii apek przechodzisz do menu operacje zbiorowe i tam jest opcja "Tryb Recovery". Naciskasz uruchom. otworzy się okno z twoimi apkami które mają kopie. Wybierasz te które Ci odpowiadają. Jeżeli zaptaszkujesz Aplikacje+Dane będziesz miał pełną kopię apek wraz z danymi. Zapisane zostanie to do pliku zip który instalujesz z CWM lub Phila, podobnie jakbyś instalował rom. Nie robisz przy tej instalacji żadnego wipe. Po zainstalowaniu system załaduje twoje apki i się uruchomi. Operacja prosta i bezpieczna. Również Tytanium się zainstaluje wraz z profilami o ile takie w nim sobie ustawiałeś

Ja mam zawsze taką kopię, więc przeinstalowanie systemu trwa moment i chwila by i apki moje były zainstalowane. Możesz dorzucić smsy kontakty i aktualny spis połączeń oraz dane wifi. Resztę nie radzę z systemu dorzucać. To się robi czym innym.

Ta operacja trwa o wiele szybciej niż na otwartym systemie i jest znacznie pewniejsza.

Edytowane przez romaro1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adonim

Wielkie dzięki!. Jutro (dziś) się za to zabiorę a zaś potestuje inne romy jak nic z backupem nie popsuje ;)

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.keramidas.TitaniumBackup&hl=pl

ta wersja styknie?

czy szukać w sieci pliku apk. z wersji płatnej?

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.keramidas.TitaniumBackupPro&hl=pl

operacje zbiorowe? - a nie czasem zadania? bo nic takowego nie widzę w menu.

są 3 opcje u gry (kafelki) - przegląd / kopia zapasowa (przywracanie) / zadania

ja kliknałęm w 'zadania'. Teraz widze na belce, że mi robi kopię zapasową, ale niewiem czy to jest ok i czy robie według opisu.

tutaj prowadze dyskusję:

http://forum.android.com.pl/f1478/robimy-spis-roma-w-na-nasza-lunae-486617/index8.html

Edytowane przez adonim

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kazuyoshi
    Rysiob

Już miałem wklejać tę listę :) ANDROID L ROM to jest Lollipop czy tylko upodobniony KK? Próbował ktoś?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No niestety ale to jest dalej kitkat. Z lolipopa w tym romie niema nic, poza tym na co drugiej aplikacji fc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi