Skocz do zawartości
teczix

Nie rozpoznano urządzenia USB

Rekomendowane odpowiedzi

teczix
    Napisano (edytowane)

Poczytałem inne tematy i zrobiłem wszystko co było opisane w tych tematach ale dalej nie widzi telefonu(reset sterów, reset kompa,reset tel) Ma ktoś rozwiązanie?

Edit

Coś sie nieżle po......o, jest tak za 5 podłączeniem wykryło i działało normalnie potem znowy wyskakiwał komunikat "nie rozpoznano urządzenia USB" potem za któryms z rzędu podłaczeniem na fonie pojawił sie ekran "połączono" ale na kompie nic. Za którymś tam z rzędu podłaczeniem wyrkył normalnie i teraz działa i jest pytanie czy może port usb w fonie jest ku końcowi?

Edytowane przez teczix

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Za mało danych podałeś, sprawdzałeś inne urządzenia, na tym kompie, np pendrive? Jeśli masz taką możliwość to sprawdź telefon na innym PC, sprawdź kabel USB jeśli możesz skądś wytrzasnąć inny, spróbuj poruszyć kablem kiedy telefon jest podłączony, jeśli przerwie połączenie to pewnie kabel lub port USB

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hmm ja tak mam jesli jest kabel od urzadzenia usb uszkodozny poza tym zapewne masz w trybie kies telefon a nie pamieci masowej dlatego nie wyskakuje mozliwosc woboru telefonu jako pamieci przenosnej wiec to zmien ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przetestowałem ostatnio 3 kabelki - od SE, NOKI i SAMSUNG.

Przy SE wtyczka była luźna i cały czas gubił połączenie, przy przewodzie dedykowanym dla Nokia, był taki problem jak opisałeś (uszkodzone urządzenie bla bla bla) i dopiero przy przewodzie samsunga było dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    teczix

i historia sie odnowila wyskakuje nie rozpoznano urządzenia usb i telefon sie ładuje ale nie można wejsc w niego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Uzywam kabla od nokii od zawsze, galaxy s 1 i 2 nigdy nie mialy jazd. Leiej przeczysc gniazdo usb, jak nie pomoze wipe, i serwis jak nic to nieda.

Sent from my HTC Sensation Z710e using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    teczix

no i wipe nie pomógł czyli serwis ysz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sprawdzałeś na innym porcie lub na innym kompie lub na kablu? :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    teczix

sprawdzane na innym kompie wiec raczej wina telefonu. Tylko teraz tak mamJPY wersja jądra 2.6.32.9 [email protected]#1 Froyo xwjs8, w serwisie nie będa mieli do tego żadnyc zastrzeżeń?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi