Skocz do zawartości
Macieksvv

ciągłe resety gdy karta SIM jest w Tabie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem nowym forumowiczem wiec chiałbym się przywitać. Mam problem, od jakiegoś tygodnia mam overcome 2.3.3 na Tabie, a od wczoraj mam dziwne resety- jak tylko karta SIM jest w TABie to restartuje mi sie on, Włączam i gdy tylko system sie załaduje - następuje reset, gdy nie ma karty SIM jest wszystko ok, prosiłbym o pomoc. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Być może nie łączy Ci coś w gnieździe karty sim, bo wiem że jak w czasie używania taba wyciągnie się kartę sim to tab się resetuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

moim zdaniem karta sim moze byc uszkodzona, bo jak sie wyjmuje karte to tab sie restartuje, wiec moze nie odczytywac karty i sie restartowac

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale nie koniecznie może to być uszkodzenie sprzętu. Pierw sprawdził bym czy na innym romie występuję tego typu problemy. Może to być wina aplikacji która korzysta z sim. Aplikacja jest wadliwa i resetuje taba. Kolega pisał że od tygodnia ma Hermesa a od wczoraj mu się to dzieje. Jeśli nie wyjmował karty sim to raczej nie bedzie to uszkodzenie. A wczesniej było wszytsko w porządku.

Ja proponuje chociażby zrobić Wipa lub wgrać Overcoma jeszcze raz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi