Skocz do zawartości
eraeste

Oficjalny rom 4.4.2 POLSKA

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę, że wyszedł oficjalny rom z racji, że mam PLAY jeszcze nie mam dostępnego wiecie kiedy będzie? czy nie ma, co się spodziewać a instalować oficjalny niebrandowany?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
trurl3

Jeśli Ci zależy na tym całym chłamie dodawanym przez operatora to czekaj... tyle że od PLAY będzie OTA a ten niebrandowany musisz sobie sam wrzucić przez Odina. W działaniu różnicy nie będzie.

Edytowane przez trurl3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dokładnie. Tutaj masz ROMy dla naszego i9205 Galaxy Mega 6.3, region XEO czyli Polska niebrandowany.

Samsung Updates Latest Firmware - LIVE!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak się wgrywało przez odina ? i wybiera się jakiś tryb w telefonie skrótami klawiszy aby go wgrwać?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

"5.Wyłączamy telefon i wchodzimy w tryb Download tj. przytrzymujemy jednocześnie vol down+home+power do momentu kiedy pojawi nam się ekran "Warning" następnie wciskamy vol up." w tym poradniku, jak tak robie to zamiast napisu warning mam jakies 6 opcji do wyboru - mozecie mi to wyjaśnic?

i jeszcze jedno, jak załączam program ondine i wybieram rom to wyskakuja mi rozne komunikaty w ondine w tej ramce to jest ok? i dopiero pózniej podlączyć mam telefon z tego trybu specjalnego?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
trurl3

W zeszłym tygodniu na SamMobile pojawił się najnowszy Android 4.4 dla Polski niebrandowany . Na stronie pobierania masz instrukcję flashowania przez Odina. Wprawdzie żeby pobrać trzeba się zarejestrować, ale to nie boli...

Instrukcja

Rozpakuj (unzip) plik firmware

Pobierz Odin v3.09

Rozpakuj plik zip Odina

Uruchom Odin v.3.09

Rebootuj telefon do Download Mode (naciśnij i przytrzymaj przyciski Home + Power + Volume Down )

Podłącz telefon i poczekaj aż pojawi się niebieskie pole w Odinie

Dodaj plik firmware do okienka AP / PDA

Upewnij się, że NIE jest zaznaczone re-partition

Kliknij start i poczekaj kilka minut na zakończenie

Edytowane przez trurl3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Risu

Daj znać Eraeste jak poszło z rootem na tym romie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zaktualizowałem dzisiaj z poziomu telefonu, zmian poza ikona aparatu na ekranie blokady nie dostrzeglem. Ale nie o to chodzi, czy teraz gdy juz posiadam 4.4.2 bedzie mi dzialal gear v700 bo dosyc dlugo czekalem z zakupem wlasnie przez brak wyzszej aktualizacji niz 4.2.2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Raczej powinien Tobie działać Gear jeżeli taki Android jest wymagany. Będziesz musiał pobrać aplikację ze sklepu i tyle.

P.S. W 4.4.2 widget latarki teraz jest większy 2x1 :PP

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi