Skocz do zawartości
pavlo009

Etui, kabury, pokrowce itp.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałem was zapytać jaki rodzaj futerałów polecacie, sprawdzone, tanie i dosyć wytrzymałe. Obecnie jestem zainteresowany zwykłym silikonem FUTERAŁ ETUI GUMA SILIKON LG P990 (OPTIMUS2X) (1681795624) - Aukcje internetowe Allegro. Jednak trochę to szpeci wygląd telefonu i chciałbym w jakąś kabure albo wsuwkę zainwestować. Chciałbym ładny a zarazem bezpieczny futerał.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja posiadam zwykłe skóropodobne etui, nie przeszkadza mi ciągłe wyciąganie telefonu z niego, sam musisz zdecydować co jest dobre, też na allegro widziałem jakieś karbonowe naklejki na tylną obudowę, gdzie przykleja się na ciepło. Zresztą patrząc na kwotę tego silikonu co podałeś link do allegro, kup to, majątkiem nie jest, może lepiej wygląda niż na zdjęciu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jare'k

Ja zakupiłem taki pokrowiec Pokrowiec PRIME EXCELLENCE LG P990 Swift 2x (1674710350) - Aukcje internetowe Allegro. Jedyne co mi przeszkadzało to brak otworu na ładowarkę. Trzeba było do ładowania wyciągać telefon. Akurat z tą niedogodnością samemu się uporałem robiąc otwór i teraz jest OK.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wg mnie 100 zlotych za kabure ktora jeszcze zwieksza gabaryty telefonu z 4" wyswietlaczem to duzo...

przed lg2x chcialem kupic htc desire hd, na ten telefon jest od groma "opakowan" na allegro a do naszego zajebistego eldzika narazie caly czas kiszka :( gdyby ktos znalazl ciekawy pakrowiec, najlepiej nakladke plastikowa na tyl telefonu w moim mniemaniu najlepszy wybor

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja dzisiaj kupiłem ten futerał z gumy za 7zł. nie polecam !!! gdy telefon jest w futerale kabel usb nie wchodzi za krótka jest ta metalowa cześć ( micro usb )

Co myślicie o tym

http://www.case-mate.eu.com/lg-optimus-2x-barely-there-cases-black.html

Edytowane przez wars045

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Tofix
    Ja zakupiłem taki pokrowiec Pokrowiec PRIME EXCELLENCE LG P990 Swift 2x (1674710350) - Aukcje internetowe Allegro. Jedyne co mi przeszkadzało to brak otworu na ładowarkę. Trzeba było do ładowania wyciągać telefon. Akurat z tą niedogodnością samemu się uporałem robiąc otwór i teraz jest OK.

A ten pasek skóry który trzyma telefon (z góry) nie zakrywa przypadkiem czujnika zbliżeniowego i oświetlenia?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moim zdaniem zasłania je idealnie.

Sent from my Optimus 2X

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Tofix

No właśnie miałem takie wrażenie, a na opisie aukcji taki bajer:

Pokrowce dedykowane są do konkretnego modelu - dzięki temu telefon idealnie 'trzyma się' w pokrowcu.

:D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja póki co nie mam żadnego pokrowcs, etui, ale w najbliższym czasie zamierzam kupić tylko kondoma na tył obudowy. Moim zdaniem nic więcej nie trzeba będzie ochraniać.

Sent from my Optimus 2X

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jakoor

Ja uzywam silikonu za 15 zl i jestem bardzo zadowolony. Sprawdzil sie podczas dwoch upadkow z okolo 150 cm. Zadnych szkod. Polecam.

Wysłano z LG-P500 z użyciem Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi