Skocz do zawartości
kondziopl3

Wybór oferty na Karte? (36i6 czy simplus?)

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam zdecydowałem się przenieść numer z Orange, z powodu większej liczby znajomych w Plusie i ciekawszej oferty (tak mi sie wydaje). Byłem zdecydowany na 36i6 lecz dzisiaj wyczytałem że pakiety smsowe obowiązują tylko w 36i6 a nie w całej sieci Plusa.

OFERTA 36.6

większość osób jest raczej w simplusie, i teraz niewiem co wybrać, może źle rozumiem to co piszą...?

Ogólnie to zależy mi na internecie ( NonStop)

Pakiety sms do Plusa (całej sieci)

Jakieś ciekawe pakiety minut i sms do wszystkich mile widziane.

doczytałem i wchodzi mi na to że będąc w 36i6, kupuje pakiet do Plusa za 5zł, i wysyłam sms-y do Plusa (oprócz 36i6), a osoby będące w Simplusie mają pakiety na całą sieć Plusa ( z 36i6 włącznie) dobrze to rozumiem?

Edytowane przez kondziopl3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    MaaNyy
    Witam zdecydowałem się przenieść numer z Orange, z powodu większej liczby znajomych w Plusie i ciekawszej oferty (tak mi sie wydaje). Byłem zdecydowany na 36i6 lecz dzisiaj wyczytałem że pakiety smsowe obowiązują tylko w 36i6 a nie w całej sieci Plusa.

OFERTA 36.6

większość osób jest raczej w simplusie, i teraz niewiem co wybrać, może źle rozumiem to co piszą...?

Ogólnie to zależy mi na internecie ( NonStop)

Pakiety sms do Plusa (całej sieci)

Jakieś ciekawe pakiety minut i sms do wszystkich mile widziane.

doczytałem i wchodzi mi na to że będąc w 36i6, kupuje pakiet do Plusa za 5zł, i wysyłam sms-y do Plusa (oprócz 36i6), a osoby będące w Simplusie mają pakiety na całą sieć Plusa ( z 36i6 włącznie) dobrze to rozumiem?

dokladnie tak w taryfie 36i6 musisz wykupić pakiet do plusa za 5zł ale masz bez limitów

użytownicy simplusa piszą wewnątrz sieci z jednego pakietu. (500sms za 5zł)

co do pakietów sms do wszystkich sieci w simplusie 250sms za 10zł--> Simplus - Taryfa Simplus

zawsze możesz skłonić znajomych do zmiany taryfy na 36i6 :) jeśli mają simplusa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli Simplus pisze do 36i6 z pakietu, i 36i6 też piszę do Simplusa z pakietu. Czyli na jedno wychodzi, to którą byście wybrali?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    MaaNyy

Wez sobie 36i6 bo masz za 5zl za pakiet i bez limitu do plusa sms. A w 36i6 masz za 9gr za sms przez 24h do 36i6 bez limitow.

Sent from my Desire HD using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja mam 36i6 ... ich promocje wydają mi się bardziej przystępne ... kiedyś miałem pakiety za 3zł nielimitowane smsy do PLUS'a, teraz z kolei używam pakietu (1zł na 90 dni) że wybieram sobie numer (do kilku numerów można, za każdy 1zł) i płacę 1gr za smsa i 9gr minuta rozmowy (w sieci PLUS) lub 5gr sms i 29 min do wszystkich innych sieci.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja tak właśnie myślę czy czasem nie przejść na tą nowszą taryfę w 36i6 (Pisz, mów dobowy)

Obecnie mam tą starszą czyli 3zł co miesiąc za smsy do całej sieci Plus (36i6 włącznie oczywiście).

A w tej nowszej miałbym smsy do 36i6 za 9gr dziennie do 24h

Do plusa 5zł na 30 dni

Czyli z smsami gorzej. No ale za to 29 gr minuta połaczenia (Plus, 36i6, Plus, Orange, Era; także sieci stacjonarne)

Czyli podsumowując jeśli więcej piszę lepiej żebym został na tym co jestem? Zaś gdybym więcej dzwonił warto zmienić taryfę?

Oraz wrócić do poprzedniej nie ma szans?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mini21

Ogólnie rzecz biorąc, to nie ma problemu, bo teraz masz możliwość migracji między taryfami.

Ja nigdy nie byłem fanem 36i6, gdyż promocje tam jakoś mi nie odpowiadały.

Od wielu lat jestem w simplusie i raczej tu zostanę.

Wszystko zależy od tego, jakie masz priorytety.

I tu mała uwaga.

W taryfie "Piszmów Dobowy" pakiet smsów dotyczy nielimitowanej ilości sms do PLUSA (z wyłączeniem 36i6 oraz Sami Swoi), ale za to masz ten "Piszmów dobowy" i dzięki temu płacisz tylko za 1 sms i 1 minutę do 36i6.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dominikwrobel ja gdybym mogl to bym sobie cofnął tą taryfe (wczesniej sie nie dało, teraz nie wiem jak z tym jest) "piszmow dobowy" jest dobry jesli masz znajomych głownie w 36i6.

stara taryfa miała wedlug mnie wiecej zalet. pierwsza sprawa to tansze smsy ogółem, dawniej były ciekawe pakiety typu darmowe numery itp przez miesiac. bardzo fajna sprawa jak dla mnie, poniewaz moja luba jest w sieci plus ale nie w 36i6 i w sumie nie mam do niej sensownych pakietow do rozmow. w ogole takich nie ma! kiedys mialem darmowy numer itp a teraz? tylko 36i6 gdzie mam tu tylko paru znajomych.

wiec jezeli Twoi znajomi są w 36i6 to przejdz, jesli nie to nie jest to warte swieczki. jezeli bedziesz pisał codziennie smsy do 36i6 i jeszcze do tego do plusa to całosciowo za pakiet smsow wyjdzie Cię miesiecznie ponad 7,70zł, co jest zddzierstwem w porownaniu do tego co masz obecnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi