Skocz do zawartości
nemcio

ROM [ROM][5.1.1][21-08-2015] SlimLP - Build - 08/21 [UNOFFICIAL]

Rekomendowane odpowiedzi

maro777

Coś chyba musi być na rzeczy z zewnętrzną kartą pamięci na tym Romie, ja mam akurat taki przypadek że: telefon widzi ją i bez problemu można kopiować pliki w telefonie. Natomiast komputer widzi kartę zewnętrzną ale już skopiować nic nie można na nią, muszę wyciągać kartę z telefonu i wkładać do laptopa i dopiero da radę skopiować jakikolwiek plik.

Na innych Romach które testowałem czyli na Betach CM12 tego problemu nie miałem. No chyba że mi kabel USB padł akurat na tym Romie  :(

Na OmniRom 5.1 testowałem dzisiaj  kartę zewnętrzną w S2 i można bez problemu kopiować na laptopa pliki z telefonu.

Edytowane przez maro777

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kiwi91

Rom działa super - totalne odmłodzenie S2. Mam natomiast pytanie, bo wyłącza mi się wifi przy blokadzie ekranu i nie dochodzą mi powiadomienia z aplikacji które wymagają internetu, gdzie to zmienić?

Edit. 

Dobra rozwiązałem problem zainstalowałem apkę https://play.google.com/store/apps/details?id=opotech.advancedwifilockfree&hl=pl

Edytowane przez kiwi91

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ktoś może obczaił jak na tym ROMie włączyć USB Mass Storage? Miałem to na SuperNexusie a tutaj włącza mi się MTP i połowy plików mi nie widzi... Wklepałem lininijkę z xda ale partycje mi widzi - jedna jako niesformatowaną a drogą jako nieaktywna wcale...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Tymonn

Mam straszny problem z tym romem. Wydajność telefonu jest tragiczna. Zrobiłem full wipe i zainstalowałem na nowo rom ale nic to nie dało. Przykładowo jak ktoś do mnie dzwoni to wyświetlacz wybudza się po 10 sekundach... Wie ktoś czym może być to spowodowane?

Edytowane przez Tymonn

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    nemcio

mamy za malo ramu bo takie rzeczy dzieja sie ina sluchawkach z 3 gb ramu  . Lp ma straszny wyciek pamieci 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kiwi91

Dziwna sprawa, że macie takie problemy. Ja zainstalowałem rom na stary rom MIUI. Początkowo nie działał home. Zrobiłem full wipe i wszystko śmiga aż miło. Od soboty telefon się ani razu nie zawiesił nie zaciął nie zamulił. Jest wgrane dużo gier nawigacja itd, wszystko chodzi super. Podczas instalowania aplikacji telefon nie zwalnia. 

Edit.

Po podłączeniu do komputera kablem widzę wszystkie pliki i foldery.

Edytowane przez kiwi91

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    nemcio

Mowa tu o systemach oparych o cm12 , slim dziala dobrze .

Mentalnie maźnięte mazakiem Flow

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dnskpe

Od niedawna mam przyjemność mieć na swoim smartfołnie SlimLP, póki co jest całkowicie bezproblemowy i płynnie działa :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po chwili przeglądania FB wywala komunikat o zatrzymaniu apk. Ktoś ma podobny problem ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    40i4

Ja miałem to na każdym LL. Czasami występowało, a czasami działało dobrze. Kiedy działało źle? Może to dziwne, ale zauważyłem, że jeżeli po pobraniu FB z Google Play instalował się on do 30 sekund, to FB później walił błędami. Jeżeli FB instalował się powyżej minuty, to wszystko działało ok i rzadko kiedy wywalało błędy (prawie w ogóle).

Możesz poszukać w google wersji FB dla Androida 5 z api21 bodajże. Może pomoże.

Tapatalk™

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi