Skocz do zawartości
nemcio

ROM [ROM][5.1.1][21-08-2015] SlimLP - Build - 08/21 [UNOFFICIAL]

Rekomendowane odpowiedzi

nemcio

nigdy w slim nie bylo w opcjach programisty , masz problem z aparatem zostan na JB lub KK i bedzie mniej postow :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co Ty byś robił bez takich jak ja ? :D

nigdy w slim nie bylo w opcjach programisty

i mam nadzieję, że kto przyzwyczajony do CM to przeczyta i będzie wiedział.

To bardziej wartościowa rzecz jak pisanie że rom szybki.

Bo przecież wiadomo, że każdy inaczej używa telefonu- sam musi przetestować. Pisałeś to setki razy.

Edytowane przez jacbelfer

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@

jacbelfer

W romach od CM zawsze było to w opcjach programisty jak wyżej. Natomiast w romach opartych o SLIM nie tylko w tym ale też JB i KK takiej opcji nie było tam gdzie szukałeś ale w każdym romie są jeszcze opcje przycisków te co ci podałem i tam też można sobie to bez problemu ustawić. Widocznie miałeś jeszcze za mało romów przetestowanych i za krótko na nich jesteś aby wyrażać opinie co jest złe a co dobre. Ja już siedze na nim 3 dzień i chodzi tak samo jak na początku i opcja zabijania działa jak należy. 1 s i się zabija dana aplikacja. W każdym romie opcje nazywają się podobnie tylko trochę inaczej rozmieszczone i uporządkowane. 

Co do kamery za dużo Birate i to źle? Jak zajmuje ci za dużo film to go potem zmniejsz i po problemie.

Masz działający na tą obecną chwile LP a ciągle ci źle. Jak instalujesz po to aby za 5h wracać do stocka to prosze cię nie instaluj już więcej i się w to nie baw. Albo najpierw zapytaj a nie gadaj głupot.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie jest źle... Nie ma potrzeby się tak obrażać.

Rano wgrałem go jeszcze raz i ustawiłem kill app. Zawsze zaczynam od tego konfig romu.

Jeżeli chodzi o szybkość to nawet nie próbuje domyślnych nakładek tylko od razu wgrywam NOVA, a to jak wiadomo jest bardzo szybkie i daje kopa każdemu romowi.

Co do kamery za dużo Birate i to źle? Jak zajmuje ci za dużo film to go potem zmniejsz i po problemie.

Tak, problemem jest wielkość pliku, ale dlatego, że system nie wyrabia z jego zapisem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie obrażam się. Tylko mówie wprost jak jest. 

Ja na początku sprawdzam wszystkie opcje danego romu a potem się poddaje., Miałem już mnóstwo romów i nie tylko na tym telefonie i w Slim są okrojone opcje tak jak DPI w stosunku do CM więc wszystko może się inaczej znajdować. Ja też używam na Nova. Bez tego też jest szybszy od CM12 i na nich opartych. Nie wyrabia Android ??? U mnie zapisuje bez problemu. To sobie zmniejsz 1080 na 720p i będziesz miał mniejsze. Nie wyrabia może słaba wolna karta sd a nie problem systemu. Ja zapisuje na wewnętrzną, połowe wolnej przestrzeni nagrywałem filmy po 3 min i wszystko zapisuje piorunem.

Nie wiem jak chcesz coś nagrać dłuższego albo, że aparat robi słabe zdjęcia polecam takie urządzenie jak aparat cyfrowy. Komórki używam tylko w wyjątkowych sytuacjach a jak potrzebuje dobrego zdjęcia sięgam po aparat. 12megapixel z 500 kosztował 3 lata temu Canon i jakość jest 2x lepsza niż na s2 a ten i tak ma dobry aparat jak na swoje lata.

Edytowane przez szymcio190
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Aleksandra

Panowie, bardzo fajnie, że dyskutujecie lecz mam jedno ALE. Następne posty na temat wyższości aparatu nad telefonem będą usuwane (jest to oczywista oczywistość i tylko osoba kompletnie nie wiedząca o co chodzi mogłaby temu zaprzeczyć). Żeby nam się OT tutaj nie zrobił :)

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    maro777

Zachęcony Waszymi opiniami zainstalowałem ten Rom i przywróciłem apki z Titanium. Muszę przyznać że działa bardzo płynnie i szybko (przynajmniej narazie).  :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Pietr

Ja tam miałem problem z zainstalowaniem najnowszej wersji. Wgrałem przez recovery, wszystko pięknie, ładnie. Dałem reboot i kaplica. Telefon stoi na bootloaderze. Właśnie wgrywam stocka i dalej będę próbował. :) Bo nawet w CWM nie mogę wejść.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja instalowałem przez Recovery kompatybilne z KK z wątku o CM12 + gappsy micro pico i poszło bez problemu. Restartowałem już jakieś 2 razy przy zmianie dpi i 3 dzień używam żadnych problemów jak dotąd. Czujniki działają, 3g\2g u mnie też tak samo jak filmy i aparat. Używam na Nova Luncher Prime 3.3. DPI dane na 220 w opcjach wyświetlacza, ikonki zwiększone na 110 % i wszystko ostre. W opcjach programistycznych animacje na 0,5 x 3 i śmiga ładnie. Jak nie możesz to trzeba długo przytrzymywać 3 klawisze ja robie np, że 2 razy się uruchomi i zrestartuje i potem puszczam.

Edytowane przez szymcio190

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    maro777

Wgrywałem przez CWM - robocik się obracał ale pasek postępu stał w miejscu i tak przez 5 minut nic się nie działo, a potem wskoczyło do CWM i instalacja kompletna, Restart i też czekanie kilka minut wyświetla tylko logo Slima trzeba cierpliwie czekać. Jak na razie to ładnie śmiga ten ROM.

Edytowane przez maro777

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi