Skocz do zawartości
dawido995

Aktualizacja do 4.4 EMUI 3.0 dla KAŻDEGO SOFTU RÓWNIEŻ B127 - G6-L11 / P7Mini-L11

Rekomendowane odpowiedzi

lkbass

Witam! Posiadam HUAWEI G6-L11 4G i mam mega problem...Mianowicie:

Mam soft z końcówką B127...nie moge wgrać innego przez aktualizacje lokalna bądz też przez update.zip. Nie mogę również wejść w motywy bo zaraz pisze,że aplikacja została zatrzymana oraz zniknęły mi paski skrótów z ekranu po przesunięciu w dół, wcześniej posiadałem soft B370... POMOŻCIE! :)

Edytowane przez lkbass

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć. Próbuję zaktualizować swojego G6, czytałem wiele poradników, instalowalem twrp, zamieniałem nazwę folderów jednak dalej nie mam brakujących aplikacji. Co jeszcze mogę zrobić? Miałem bete KK 350 przeszedlem na rom b118 i z niej aktualizowałem i nic.

Edytowane przez barosz00

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dnia 16.03.2015 o 21:54, MścisławDrugi napisał:

Witam wszystkich,

jeżeli ktoś nie daje rady z błędem "FAILED <data transfer failure <Too many links>>" niech spróbuje: fastboot -S 512M flash system system.img. Dodanie opcji -S powoduje podział transferu na dwie lub więcej paczek o wskazanym rozmiarze - w tym przypadku 512MB i reszta. Nasz telefon błędnie raportuje maksymalną dostępną pamięć i fastboot próbuje załadować obraz na raz, a to się nie udaje.  

@dawido995 Możesz dodać w swoim pierwszym poście informację, jaką podał @MścisławDrugi w tym opisie? Miałem ten sam problem i zdążyłem się spocić, zanim trafiłem na niego ;) 

Uchronisz w ten sposób innych przed tym, co ja przeżyłem :D

Edytowane przez gutek85
    Poprawa literówki
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi