Skocz do zawartości
cysio528

4.4.2 XEO nie słychać rozmówcy podczas rozmowy, czasami wiesza się przy rozłączaniu połączenia, itp

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam problem z Notem 2. Pierwszy problem to problem z odbieraniem połączeń: przesuwam tą zieloną słuchawkę jakby poza kółko i nic sie nie dzieje, tj te kółko które przy przesuwaniu się powiększyło wraca do pierwotnego rozmiaru i połączenie się nie odbiera. I nic nie da się z tym zrobić. Po wygaszeniu i odpaleniu z powrotem wyświetlacza dalej nie da się odebrać. Czasami po kilku próbach przesuwania zaskoczy i odbierze.

Drugi problem to problem z rozłączeniem. Klikam czerwoną słuchawkę i telefon się zawiesza na kilka sekund. Po odwieszeniu czas rozmowy się aktualizuje o te kilka sekund (czyli miałem np 30 sekund i kliknąłem czerwoną słuchawkę to wiesza się na 9 sekund i przez te 9 sekund nic się nie dzieje, a po 9 sekundach czas rozmowy zmienia się na 39 sekund i rozłącza połączenie( czas podany przykładowo)).

Trzeci problem to że czasami przy zasięgu 2-3 kresek rozmawiam normalnie i nagle przerywa połączenie, ja nie słysze rozmówcy i nie wiem czy on słyszy mnie. Muszę rozłączyć i zadzwonić ponownie.

Czwarty problem to czasami występujący brak dźwięku wybierania numeru.

To chyba by było na tyle, problemy nie występują cały czas, ale na tyle często, że pomimo iż jestem zadowolony z note 2 to myślę o jego sprzedaży. Problemy występują na 2 kartach sim, jednej dwuletniej i jednej kilkudniowej więc awarię kart sim można wykluczyć. Na innych urządzeniach z tymi kartami problemy takie nie występują. Soft to najnowszy stock XEO. Problem występował na stockowym kernelu, teraz na AGNI także występuje. Co możecie polecić?

Aha, rom był wgrywany od nowa i nic to nie poprawiło.

Edytowane przez cysio528

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    joys

Samo wgranie romu od nowa nic Ci nie zmieni. Musisz najpierw wykonać full wipe z poziomu recovery.

Ja mam ten soft i takich problemów nie mam, ale faktycznie bugi sie zdarzają (przestał działać budzik, właśnie robie Wipe)>:(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tzn robilem wipe bplo w miedzyczasie wgrywalem phantoma v13 od kolegi TNC i przed tym full wipe zrobilem, ale zrobie jeszcze raz. Po wipe wrzucac softa od nowa czy nie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    joys

Tak, wrzucam od nowa przez Odina

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Więc wrzuciłem 3-plikowca, przed tym full wipe, potem full wipe i wgranie softa omega v31 i problemy dalej te same problemy. Ktoś coś jest w stanie pomóc?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem czy to robiłeś ale full wipe i wgraj stocka bez żadnych bajerów i dokładek.

Jeśli problem występuje nadal to chyba jednak jakiś problem hardware'owy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bylo full wipe, wgrywany stock i dalej na 4.4.2 problem wystepuje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli na STOCK'u dalej są takie problemy to raczej problem tkwi w dotyku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tyle ze dotyk dziala, nigdzie indziej nie wystepuja takie problemy. Po zmoanie sposobu odbierania na wcisniecie a nie przesuniecie wszystko sie poprawilo, czasem tez wystepuja bledy ale zdecydowanie rzadziej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W miejscu, gdzie pojawiają się pola do odbioru połączenia spróbuj w jakimś notatniku narysować kreskę od lewej do prawej. Jeżeli będzie linia ciągła to dotyk jest sprawny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi