Skocz do zawartości
F1OLEK

Brak wipe battery stats

Rekomendowane odpowiedzi

F1OLEK
    Napisano (edytowane)

Witam serdecznie.

Chciałbym zrobić wipe baterii, ale nie mam takiej opcji w recovery (3e). Rom stock JVQ + stock kernel beż żadnych dodatków. Co mam zrobić aby wykonać to wipe?

Edytowane przez F1OLEK

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wejdź w /data/system/ i skasuj ręcznie batterystats:) albo ściągnij z marketu aplikacje BatteryCalibration:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    k0v4l

Możesz też to uczynić za pomocą sgstools, do pobrania w markecie. Przydatna aplikacja swoją drogą.

Sent from HAL-I9000 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Możesz też to uczynić za pomocą sgstools, do pobrania w markecie. Przydatna aplikacja swoją drogą.

Sent from HAL-I9000 using Tapatalk

W gwoli ścisłości sgs tools nie ma już w markecie ...Po przywróceniu apek Titanium Backup robi mi link w Markecie ,ale apki już tam nie da się wyszukać :P

Sry, but I just removed the app from market.

I don't have the time to support this, since many features does not work properly on galaxy version xyz or due to some bugs...

If someone wants to continue developing this app, I can provide him the sourcecode.

ale ...można znaleźć na xda - xda-developers - View Single Post - [APP] SGS Tools

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    F1OLEK

Panowie dzięki za odpowiedzi, ale już sobie poradziłem :)

Po prostu wgrałem najnowszego speedmoda t23 i od razu jest root i wipe battery w recovery się pojawiło.

A takie pytanko na boczku:

co tak właściwie potrafi ten kernel? Jest w nim np. voodoo sound, to trzeba coś ściągnąć, żeby to uaktywnić czy co? Bo ja myślałem, że po zainstalowaniu takiego kernela w menu pojawią się dziesiątki zbędnych dla mnie aplikacji, a tu proszę niespodzianka - żadnego syfu :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak trzeba ściągnąć najlepiej z marketu - aplikacja zwie się Voodoo Control, dostępna w wersji free i płatnej, polecam tę drugą

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi