Skocz do zawartości
Mayster

Zamiennik Baterii.

Rekomendowane odpowiedzi

chyba jednak matematyka to nie Twój konik ;) przeczytaj co napisałeś

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lupus
    chyba jednak matematyka to nie Twój konik ;) przeczytaj co napisałeś
    Ściema matematyczna.

ja wiem co napisałem ale wątpię czy Ty zrozumiałeś sens mojej wypowiedzi... naucz się czytać ze zrozumieniem...:facepalm:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ja wiem co napisałem ale wątpię czy Ty zrozumiałeś sens mojej wypowiedzi... naucz się czytać ze zrozumieniem...

Wiesz co ja przeczytałem to ze zrozumienie i musiałeś coś poknocić bo jakbym nie liczył tow 1 łóżku jest 2 gości (geje?) a w reszcie po 1 i nie ma pustego łóżka...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bateria Andida wróciła do sprzedającego, a ja z ulgą wróciłem do oryginalnej baterii. :)

GM

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dokładnie bateria do wildfire S to żart codzienne ładowanie, jeszcze lepiej rano ładuję, kilka razy dzwonie wychodzę do pracy włączam mp3 i jak docieram do pracy muszę go ładować. Nie rozumiem tego jak producent mógł wrzucić taką baterię jak w innych modelach np: desire z trzyma kilka dni przy normalnym użytkowaniu tzn w pewnym sensie oczywiste nie ma sensu porównywać tych dwóch modeli ale bateria? Mam wrażenie że producent miał wy♥♥♥♥♥e na to:facepalm:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tomasov

Wszystko zależy jak użytkuje się telefon!Ja nie słucham mp3,średnio dzwonie po 30 minut dziennie,kilka razy market ( aktualizacje ) wieczorem np.aplikacja ipla ( jakiś serial 30 min ) i spokojnie 2 dni przeżyje!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli w świeżo naładowanym telefonie po włączeniu mp3 podczas drogi do pracy stan baterii spada tak, że musisz ładować to 'wiedz, że coś sie dzieje' ;p a tak na serio to jeżeli do pracy nie jedziesz kilku godzin to rzeczywiście coś nie tak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wychodzę do pracy włączam mp3 i jak docieram do pracy muszę go ładować

Możesz być pewien że to nie mp3 powoduje takie zużycie baterii. Sprawdź konfigurację telefonu i włączone w nim procesy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W opcjach jest dokladnie napisane co ile pobiera. Moze jakas aplikacja dziala non stop w tle i ona powoduje takie spadki baterii. W swoim WF mialem ze 3 razy tak, ze w ciagu 30min spadalo 15% baterii i jedynym sposobem zeby to zatrzymac bylo wylaczenie i wlaczenie telefonu. Nie jest to jednak temat o wytrzymalosci baterii, wracamy do tematu.

Osobiscie nie polecam kupowac zadnych nie oryginalnych baterii. Czy to takiej samej pojemnosci czy tez wiekszej. Chyba ze chcecie by telefon wytrzymywal krocej niz w chwili obecnej.

Edytowane przez Marurban

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi