Skocz do zawartości
Mayster

Zamiennik Baterii.

Rekomendowane odpowiedzi

Naits

Profanacja WFS :) z takiego zgrabnego telefonu zrobić łódkę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Bo kosztuje trochę ponad 90 zł z przesyłką i się zastanawiam...

9 dych!? Rozbój w biały dzień. Poszukaj na eBayu, ja identyczną kupiłem za 7 $ australijskich (płatność PayPalem) z przesyłką. Przyszła z Hong Kongu po tygodniu. Co do jej użyteczności... cóż rzadko jej używam, bo faktycznie ze zgrabnego WFS (co jest jego największą zaletą) robi się gruba pokraka, ale mam ją w zapasie na długie wycieczki do używania z GPS. Na co dzień niewygodna, już lepsze jest codzienne ładowanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Czy bateria znajdująca się na Allegro na tej aukcji ~NOWOŚĆ~HTC Wildfire S Bateria 3500mAh z KLAPKĄ (2029467894) - Aukcje internetowe Allegro to jest ta, która była testowana tutaj? Bo kosztuje trochę ponad 90 zł z przesyłką i się zastanawiam...
    Kupiłem i jest dobrze. Telefon działa mi już drugi dzień (przedtem trzeba było go co noc ładować). Zrobił się grubszy ale dla mnie to nie problem bo lepiej mi lezy w łapsku ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wystarczy zmierzyć czas ładowania na oryginalnej ładowarce. Im dłużej ładuje tym większa pojemność baterii xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dajcie jakiś link na allegro do najtańszej oryginalnej baterii.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja kupilem te baterie na stronie hurtel'a i zeby nie przeklamac to wydalem chyba 55zl+przesylka. Sama baterie polecam, trzyma ok 4 dni przy normalnym uzytkowaniu (cm 7.2).

ps. gdybym wylaczyl internety i inne bzdety i zrobil downclocking do max.400mhz to pewnie dociagnalbym do tygodnia- wersja surwiwalowa ;p, no ale jak ktos jedzie np. na zagle to idealne

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    meuek

ja na tej baterii: Nowa Pojemna Bateria ANDIDA HTC HD7 / WILDFIRE S (2426836980) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. śmigam juz 3 dzien, co prawda po pierwszym rozladowaniu i naladowaniu trzymala tyle co orginal ale jak widac po drugim trzyma o dzien dluzej, polecam;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    CrashNull

zobaczymy jak dalej, bo z pomiarów wynika, że andida nie ma większej pojemności niż oryginał i w testach wychodzi słabiej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Andida potrafi uszkodzić telefon ;) Aczkolwiek, kupiłem kumplowi do nokii i jest zadowolony

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi