Skocz do zawartości
Patyczak

Samozapełniająca się pamięć

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Posiadam ZTE Blade. Od pewnego czasu mam stala liczbe aplikacji, pomimo tego pamiec wewnetrza sukcesywnie maleje. Wtedy usuwam kilka aplikacji, robi sie kilka MB wolnego, za pare dni znow spada do 19MB, wyswietla sie komunikat i nie moge dostawac smsow. Wyglada na to ze niedlugo bede mial 0 aplikacji na telefonie a pamiec mimo to bedzie zapelniona.

Jakies rady, pomysly?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    marpn

Mam dokładnie to samo ale wiem co powoduje problem w sensie jaki soft. Otóż po przywróceniu ustawień fabrycznych spis kontaktów zajmuje kilka mb. Po niedługim czasie liczba ta bardzo wzrasta. Wystarczą 2 tygodnie i z kilku mb robi się 25mb. Zupełnie nie wiem dlaczego spis kontaktów bez przerwy powiększa swoja wagę. Będę bardzo wdzięczny za pomoc bo problem robi się wyjątkowo irytujący...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale gdy wchodzisz w Aplikacje to widzisz ze dana aplikacja duzo wazy?

U mnie najciezsza aplikcaja to Mapy, ma 10MB, potem sa juz tylko mniejsze, w dodatku ubywa ich i nigdzie nie ma duzego cache. Mimo to wolnej pamieci brak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    marpn

jak wchodzę w aplikacje to mam 3 softy które zajmują ponad 10mb jest do mapa google, flash player i spis kontaktów mający aż 25mb przy czym ta wartość ciągle rośnie i zupełnie nie wiem jaka jest tego przyczyna

edit

Przed napisaniem tego posta spis zajmował 25mb z groszami teraz już 26mb z groszami a minęła minuta w której nie ruszałem w ogóle telefonu...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zainstalowałem ROM: ANIMATED SENSE 3.0 KINGDOM BASE/ WIFI WORKING

Na partycji 1 GB ext.

Gy pierwszy raz uruchomiłem telefon na Status Bar wyskoczył mi komunikat, że maleje ilość dostępnej pamięci na dysku pomimo tego, że nic nie instalowałem na telefonie proszę o pomoc bo nie mogę sprawnie korzystać z telefonu. :!:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jak wchodzę w aplikacje to mam 3 softy które zajmują ponad 10mb jest do mapa google, flash player i spis kontaktów mający aż 25mb przy czym ta wartość ciągle rośnie i zupełnie nie wiem jaka jest tego przyczyna

edit

Przed napisaniem tego posta spis zajmował 25mb z groszami teraz już 26mb z groszami a minęła minuta w której nie ruszałem w ogóle telefonu...

Tak sobie myślę, czy masz włączoną synchronizację z kontem googla? Być może jest tak, że nadawcy, którzy napiszą do Ciebie maila na gmail, są automatycznie wpisywani do Twojej książki telefonicznej, nie wiem czy to możliwe, bo nie słyszałęm, że ktoś miał taki problem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    marpn

Synchronizacje mam owszem ale kontakty nie dodają się automatycznie to dotyczy zarówno maila jak i telefonu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Coś ze spisem jest nie tak. Ja mam ciągle synchronizację. Kontakty emailowe czasami się dodają ale na ok. 170 kontaktów "Spis kontaktów" zajmuje 1,09MB

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi