Skocz do zawartości
seba754

Zasięg w Samsung Galaxy Alpha

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przeglądając to forum jak i inne spotkałem się z opiniami że w Galaxy Alpha są problem z zasięgiem - nie wiem jak to ma się objawiać. Jeżeli macie jakieś uwagi do zasięgu to dajcie znać :) Z góry dzięki za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

u mnie operator Plus nie ma problem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    arasel

Gdzieś już wcześniej pisałem, że może i wskaźnik zasięgu pokazuje mniej kresek niż inne telefony, ale jeszcze nie zdarzyło mi się bym nie mógł wykonać połączenia z powodu braku zasięgu albo żeby mi rozmowę przerwało znienacka. Ja na zasięg nie narzekam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chyba faktycznie czytałem Twojego posta w innym wątku :) Dzięki za opinie. Czekam na więcej odp

Edytowane przez seba754

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja też nie mam problemów z zasięgiem. Nigdy nie zrywało połączeń.

update: sieć Orange

Edytowane przez sheepdog

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rzukus

Ja jestem w Orange i mam problemy z zasięgiem. Nie jest to wina operatora. Sprawdzałem kartę z innym aparatem. Mój problem objawia się utrata sygnału przy pracy LTE/3G/2G(auto). Ktoś się spotkał z podobnym problemem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up a jak objawiają się Twoje problemy z zasięgiem ? Chodzi o informację na wyświetlaczu ? Zrywanie połączeń ? Brak możliwości nawiązania połączenia ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moja zona ma ten fon. Jak do niej dzwonie to 9 na 10 połączeń mam sygnał ze jest poza zasięgiem. W tej samej chwili dostaje info ze juz jest dostępny i ponowne połączenie juz jest ok.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rzukus
    @up a jak objawiają się Twoje problemy z zasięgiem ? Chodzi o informację na wyświetlaczu ? Zrywanie połączeń ? Brak możliwości nawiązania połączenia ?

Problem wygląda następująco. Co jakiś czas mam wyświetlaną ikonę "przekreślonego kółka" zamiast ikony zasięgu. W niektórych miejscach nawet mam po lewej stronie żółty trójkąt z wykrzyknikiem z informacją - brak sieci.

Co za tym idzie? Taki sam problem jak kolega wyżej napisał. Jak ktoś do mnie dzwoni to dostaje informację, że aktualnie mam wyłączony telefon(w centrum miasta!).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi