Skocz do zawartości
Walter White

Pocket Legends - Opinie wydajności

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Czy mógłby ktoś wyrazić swoją opinię na temat gry Pocket Legends? Jak wam chodzi przy danej konfiguracji.

Pytałem znajomego, to mówił, że na X8 chodzi mu płynnie mi natomiast na FroyoBread v15 przy oc 710 tnie jak cholera. Czekam na opinie.

Edytowane przez klaaku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wykrzyk.png Twój temat narusza Regulamin Forum pkt 4.3.

Tytuł wątku musi być krótkim streszczeniem Twojego posta oraz w sposób jednoznaczny nakreślać problem lub istotę dyskusji. Powinien także zawierać informacje odnośnie tego, jakiej pomocy oczekujesz.
    Przydatne linki:
    Pierwsze kroki na forum
    Zmiana tytułu wątku
    Jak poprawnie nazwać temat
    qqqqqqqqqqqqqqqqqq[/WARNT]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chociaż pfrumowiczem nie jestem, to głos zabiorę.

Po pierwsze X8 to nie jest telefon do gier jakby nie patrzeć na niego i co by z nim nie zrobić. Jak chcesz pograć na poziomie to zainwestuj w coś lepszego.

Pocket Legends - fajna gra, ale mi się szybko znudziła. Nie lubie grać na telefonie w takie gry, dużo lepiej mieć przed sobą klawiaturę i myszkę, a najlepiej to pada ;)

Odnośnie Custom ROMów to musisz po prostu znaleźć taki, który oferuje najlepszą wydajność w grach, wtedy kosztem ogólnego działania telefonu (np. lagowanie przy przechodzeniu przez pulpity itd.) telefon będzie lepiej spisywał się w grach. Oczywiście może to nie być tak drastyczne jak opisałem, ale przeważnie jest tak, że skupiając się na grach i ładując system "do gier" rezygnujemy pośrednio z czegoś innego. Musisz sam dla siebie znaleźć złoty środek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    songo

up, rozumiem, ze X8 nie jest ani w polowie tak wydajny jak twoj play ale to nie znaczy ze nie jest do grania:P bo wiekszosc na nim dziala (procz nowych tytulow gameloftu)

Pocket Legends dziala, bez zacinki najlepiej przenies sie na FroyoBreada v012 (napisalem do doixanha ze V013/v018) maja problemy z kompatybilnoscia, napisal, z e naprawi to w wersji v019.

staraj sie tez usunac niepotrzebne widgety (fancy widget bardzo muli), i livewallpaper, wiem ze to nienajwydaniejszy telefon, dlatego trzeba z czegos zrezygnowac;P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

FroyoBread v012, OC 748mhz i nie zacina się nawet wtedy, gdy mamy cały ekran w mobkach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Okej :):)

Dzięki wielkie. Tak też zrobię :) przejdę na FroyoBread v012 i oc 748.

Jeszcze dziś napiszę jak chodzi na FB v012 :)

#Edit

Proc 784 FroyoBread v12 i tylko w miescie się zacina :) Dzięki.

Edytowane przez klaaku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    songo

dziwne:> bo mi nawet na stocowym 2.1 pocket nie lagowal;/ moze masz cos ukladem graficznym, jakis fereny albo cos;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ehss... coś nie tak mam z telefonem... w quadrancie raz mam 500 pkt raz 950 + nie wiem co jest grane. :o

Może ktoś coś zasugeruje?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wylacz aplikacje otwarte w tle i tasklillera

do tego usun zbędne aplikacje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam tak samo na stockowym romie tnie tylko w mieście a na froyo przy oc 768 to samo . Aplikacje w tle też wyłączone.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi