Skocz do zawartości
deneczek

Stacja Dokująca - dyskusja, uwagi, spostrzeżenia, opinie - temat zbiorczy

Rekomendowane odpowiedzi

Super że pasuje. A jak złapiesz za tel a stacja jest na dole do stacja się nie odpina i nie spada? W oryginale trzyma super. A cena jak cena, za napis się płaci, miałem wtedy kasę i z rozpędu kupiłem. Popatrz na Apple, mają 14% rynku smartfonów a zgarniają 90% zysków - czyli spokojnie by zarabiali jak by obniżyli cenę conajmniej o połowę. Poza tym statystyczny klient jak zapłaci 2x więcej to myśli że lepsze :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Skipper

Co do wkładek to w oryginalnej w tą wąską też tel nie wchodzi jak się ma szkło nałożone z przodu i z tyłu. A w szerszej jest luźna. Wąska jest na styl jak telefon jest czysty, bo nawet przy nałożonej folii już w nią nie wejdzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    foger1

@@blady_obserwator nic nie odpada, podnoszę... potrząsam i trzyma się mimo że jeszcze kabelek ciąży.... nie wyobrażam sobie mocniejszego magnesu, jest taki jaki powinien być, wkładanie telefonu łatwiej się odbywa niż myślałem bo zdawało mi się że to trzeba celować itd a tu wkładam, przesuwam i wzkakuje na miejsce, może też bym zainwestował w oryginał ale dzięki zamiennikowi zaoszczędziłem te 70zł minimum, brakuje tylko tego napisu Sony a tak... praktycznie to samo, plastik nie jest wyblakły, nie ma jakiś plastikowych zadziorów, wszystko dobrze i ładnie spasowane...z 2 szkłami na telefonie przy większej wkładce mam ok 1mm luzu ale nie przeszkadza mi to, mogło by być dosłownie mikron mniejsza ale nie wiem czy nie była by obawa wyłamanie ekranu gdyby było tak na max sztywno, najgorsza ta przesyłka bo niemalże to cena stacji :D no i wielki plus że zamówione ze sklepu a nie z alledrogo tak więc od siebie.... polecam, jak bym umiał wrzucać fotki to bym pokazał jak to wygląda, dla przyszłych niepewnych pokoleń.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kupiłem na allegro stację dokującą do sony z2. Miała być oryginalna, jednak po jakości nadruku na opakowaniu stwierdziłem że to podróba.

Co ciekawe kiedy wkładam telefon do ładowania, włącza mi się slideshow ze zjęciami znajdującymi się w telefonie. Po przeanalizowaniu ustaliłem że ma to związek z aplikacją Photo Analyzer Service która ma ikonkę taką sama jak Sony Album i która załącza się "sama" po włączeniu telefonu do ładowania. Sytuacja taka nie ma miejsca gdy ładuję telefon bezpośrednio przez kabelek (z pominięciem stacji)

Czy mam rozumieć że w tym siedzi jakiś backdoor?

Jako ciekawostkę dodam że u żony (Sony z3 mini) która też kilka razy z niej korzystała na chwilę, ostatnio działy sie jakieś dziwne rzeczy, np dostała maile z google i facebooka, że ktoś próbował się logować na jej konto.  Ja natomiast nic takiego nie dostałem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi