Skocz do zawartości
deneczek

Stacja Dokująca - dyskusja, uwagi, spostrzeżenia, opinie - temat zbiorczy

Rekomendowane odpowiedzi

Co sądzicie o tej ładowarce?

Sony Xperia Z2 | STACJA DOKUJĄCA - ŁADOWARKA DK36 (4297938940) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Wydaje mi się że podróbka jak nic.Brak logo Sony na ładowarce, ani razu nie ma wzmianki o tym że to oryginalna stacja ładująca Sony ale tytuł aukcji mówi że to oryginalna ładowarka.Czyżby sprzedający celowo wprowadzał w bład?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    xad

Na 100% nie jest to oryginalna stacja i IMO nie różni się niczym od tych za 30 PLN.

Co do opisu to zapewne miał działać jako "słowa kluczowe" podczas wyszukiwania ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie jest to oryginał :P ale działa jak powinna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    SOYD

Z twardym etui nillkin'a też można ładować na tej stacji? czy się nie mieści ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

może być problem. Nie wiem co prawda jak gruby jest nillikin, aczkolwiek ja mam Sonivo, który nie wydawał mi się mega gruby i każdorazowo do ładowania muszę go wyjmować.

W ogle ta węższa końcówka to chyba za idealnie spasowana do komórki - wystarczyło jej 0,3 mm szkła hartowanego i już muszę wrzucać w szerszą

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dlatego ja na razie odpuscilem stacje, i kupiłem sam kabel magnetyczny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

też nad tym myślałem, ale potem zacząłęm się zastanawiać co się stanie, jak przytknę nie w tę stronę co trzeba :P teraz nie mam ryzyka pomyłki :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    xad

Tego kabla nie da się źle podłączyć. Jeden otwór jest okrągły a drugi lekko podłużny wiec inaczej nie będzie pasował ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Niestety, pasował nie będzie, ale połączyć połączy i faktycznie może być zonk . Przynajmniej mój jest tak wykonany ze mimo iż widać ze nie wszedł wlaściwie, magnes słabo trzyma bo krzywo to i tak łączy :/ - oczywiście nie próbowałem podpinać, ale bez podpinania na sucho widziałem ze jednak połączy ... trzeba sobie zapisać w głowie ze wtyczka ma być kablem do dolu tel a nie góry ;)

ale fakt - tez boje się po pijaku tego uzywac :P i mimo wszystko stacje kupie ;) ale tą tańszą, wtedy nie będzie mnie bolało jak sobie wytnę pod etui tą dodatkowa ramke by dalo się używać z etui :)

Edytowane przez Hubal
    Poprawiłem literówki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kiedy kupiłem sobie Z1 dokupilem sobie stacje dokująca dk31, dostałem z2 i mam pytanie, chyba można ładować telefon z2 w stacji dk31, chyba nie trzeba kupować ta niby do Z2 do36?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi