Skocz do zawartości
loy1004

Bateria LG G3 S -opinie. Wątek zbiorczy.

Rekomendowane odpowiedzi

TeriMan
    Napisano (edytowane)

Aż dziwne, że nie ma w tle Google+ innych śmieci googlowskich muzyczki, filmy, gry, mapy... A może Ty masz problem z zasięgiem ? I przejście z trybu 3G/LTE uratuje sytuacje, zmieniając na tryb GSM. Jak nie używasz, a masz włączone: Lokalizacja, NFC, Bluetooth, Synchr. to wyłącz na dany czas.

PS. Sprawdź jeszcze w Ustawieniach -> Bateria -> Informacje o baterii (kliknij) -> Szczegóły użycia baterii , i tam sprawdzisz w procentach, który element zużywa najwięcej energii czy to ekran, system itd...

Edytowane przez TeriMan

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zasięg mam non stop wszystkie kreski karta Orange

tak mam ustawione 3G/LTE ale nie ma tu trybu gsm jest tylko automatyczny 2g 3g lte automatyczny 2g 3g tylko 3g i tylko 2g

---------- Post dołączono o 03:10 ---------- Poprzedni post napisano o 03:04 ----------

czy jak ustawie automatyczny 2g 3g to będzie zżerało mniej baterii?

---------- Post dołączono o 03:16 ---------- Poprzedni post napisano o 03:10 ----------

zużycie baterii

ekran 44%

połączenia głosowe 11

wifi 10

system 8

telefon nie aktywny 6 reszta to już 2 i 1

zmieniłem na automatyczny 2g 3g czy coś to da?

---------- Post dołączono o 03:17 ---------- Poprzedni post napisano o 03:16 ----------

zużycie baterii

ekran 44%

połączenia głosowe 11

wifi 10

system 8

telefon nie aktywny 6 reszta to już 2 i 1

zmieniłem na automatyczny 2g 3g czy coś to da?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Oresix

Mogłeś zrobić ss'a.....eh i to dokładniej z wszystkim by było

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    TeriMan
    czy jak ustawie automatyczny 2g 3g to będzie zżerało mniej baterii?

Tak, oczywiście jak przejdziesz na tryb sieci tylko GSM czyli 2G (w moim LG G3S w ustawieniach widnieje jako GSM bez dopisku 2G, ale to samo oznacza). Pamiętaj kosztem MB/s jeśli korzystasz w telefonie z Internetu. Osobiście używam LTE i tak, jak pisałem prawie 4 dni wytrzymuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

korzystam tylko przez wifi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    TeriMan

To spokojnie możesz przejść na tryb 2G :) ale w niedalekiej przyszłości pomyśl o zrobieniu root'a (nic na siłę), wzmocnimy jego kondycje na prąd, potrzebne aplikacje zostawimy albo czasowo tylko zamrozimy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ok jak coś to odezwę się tutaj na pewno :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Buba91

U mnie dziwna sprawa. Faktycznie troszkę się bateria "ułożyla" i jest ciut lepiej ale przy korzystaniu np z tapatalk bateria znika w oczach a radio fm grało na glosnikach całą noc w pracy (9 i pół godziny) i zjadło tylko 3 procent. Nie wiem o co chodzi... Podczas pisania tego postu znikło już 2 procent...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    darrr

Ile zjada ci w nocy? Mi 1%. Jak uzywam dane komórkowe to najszybciej leci w dol. Do tego wyswietlacz 5 cali i nie ma zmiluj- baterie zzera. O 4 dniach to moga mowic ci ktorzy aparat uzywaja jako tylko telefon

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    TeriMan
    Napisano (edytowane)

@up

Jako telefon zgadza się :) ale w tle poczta e-mail przez 24/7 (lekko dziennie 50 otrzymam), to wszystko na danych komórkowych na pakiecie PLAY-owskim z LTE, synchro pogody co 1 godz, smsy od dzieciaków i żony... trochę pierdół w tle wspomagaczy aplikacji. I fotek postrzelam trochę. Jak wszystko weźmiesz razem do kupy, to odrobinę jest tego wybudzania ekranu z podświetleniem o mocy 50%. Fakt faktem na stronach www mało bywam poprzez telefon 5", a na YT to praktycznie zero. Do tego służy mi inna zabawka. W tej chwili mam przebieg 100 godz i 55 min (ekran podświetlony razem prawie 4 godz). Czyli jako telefon sprawdza się idealnie z rozszerzonymi funkcjami zarządzania/monitorowania.

Edytowane przez TeriMan

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi