Skocz do zawartości
loy1004

Bateria LG G3 S -opinie. Wątek zbiorczy.

Rekomendowane odpowiedzi

ba_ca

Mi przy normalnym użytkowaniu telefonu, po całym dniu ubywa na ogół około 10-20% baterii.

Problem jest tylko jeden, o którym pisali inni użytkownicy, że czasami bateria nie ładuje się do pełna ale wystarczy telefon podłączyć ponownie do ładowania i jest okej. Dziwne ale może to ma jakiś związek z problemem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

u mnie bateria trzyma okolo 2 dni, normalne uzytkowanie dosc sporo sms, facebook, synchronizacja pogody (tylko przez wifi) poczta itd.. denerwuje mnie jedno w szczegółach uzycia baterii pojawiła sie "aplikacja google" ktora zrzera mi 53% baterii! :/ probowalam wymusic zatrzymanie itd ale ona jak szalona zaraz znowu działa :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam już tego fona ponad tydzień myślę ze bateria już zdążyła się ułożyć prawidłowo i powinna działać fakt gdy nic na nim nie robię trzyma długo ale gdy tylko uruchomię wifi to bateria znika w oczach wiec sprawdzę tylko fejsa czy coś i zaraz wyłączam WIFI zrobiłem tego roota tak jak tu mi radzono zmieniłem z LTE 3G na 2G i bateria trochę dłużej trzyma ale tak jak mowie odpalę tylko neta czy jakąś gierkę to w moment nie ma pól baterii to jest strasznie żenujące ze telefon z tak dużą baterią i za te pieniądze nie potrafi sobie poradzić nawet dzień z włączonym WIFI czy LTE na co komu wtedy te funkcje jak nie można ich spokojnie używać tylko non stop trza gapić się ile baterii zeżarło...

najgorsze jest to że nim kupiłem tego fona to ponad miesiąc wszystko o nim czytałem w necie na YouTube recenzje i wszędzie mówili że spokojnie 2 dni trzyma mój na pewno nie;/

a i nie rozumiem wypowiedzi powyżej jak bateria nie ląduje się 100%? u mnie normalnie bateria ładuje się do pełna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a gdzie mozna wylączyc lte?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    firomi

u mnie telefon laduje do 100% ale jak od razu odłącze po informacji że naładowana to jakies 20% spada w 5 min jak poczekam jeszcze na ładowarce i 100%, to spada normalnie tak czy siak telefon co noc do łądowarki bo robie z niego hotspota w domu jak bym oszczędzał ekran to z 2 dni by potrzymała

a tak po temacie w meminfo mam informacje o partycji swap czyżby lg dalo 512 ramu plus swap to by tlumaczylo czemu mi wywala wiekszosc apek po dluzszym uzytkowaniu ;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    TeriMan

Narzekającym na baterie w G3S proponuje, aby poczytali wypowiedzi użytkowników od Samsungów. Tam dopiero rozpacz i wylewanie żalów, pomyj na akumulatory w smartfonowych odpowiednikach naszego LG.

@firomi

20% po naładowaniu do pełna, to u mnie spada po dniu, ale nie po 5 min. Pewnie fanem gier jesteś i podświetlenia ekranu na 100% + w tle teledyski z YT :)

Jako telefon do poczty e-mail, sms-owania, gadania, portali społecznościowych (na apkach typu LITE), czytania news-ów w necie to sprawdza się idealnie. Jako zabawka do gier, oglądania filmów to gorzej, bo po 6 godz non-stop włączonego na 50%-owym podświetleniu zwyczajnie padnie.

Edytowane przez TeriMan

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

TeriMan pomożesz mi z ta kartą SD?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    TeriMan

Bardzo chętnie bym pomógł, ale w tej kwestii jestem szaraczek i jeszcze bym bardziej namieszał niż pomógł :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystkiego mogłem się spodziewać po androidzie ale żeby zablokować instalacje apek na karcie SD to szczyt debilizmu

zwłaszcza ze dają sloty na kartę SD

i dziwi mnie bardzo jedna kwestia hakerka zajmująca się odblokowywaniem tej opcji nawaliła apek które nic nie dają lub umieszczają rożne Tutoriale jak to obejść które mogą wiązać się z uszkodzeniem telefonu a przecież w LG3s jest opcja typ czy tryb magazynowania tylko jest zablokowana nie prościej było by ja odblokować? bo nie wierze że się nie da a telefon już dawno miał swoją premierę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi