Skocz do zawartości
loy1004

Bateria LG G3 S -opinie. Wątek zbiorczy.

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka. W moim G3S'ie z pewnością nie narzekam na baterię, ba nawet jestem z niej wielce zadowolony, gdyż pierwszy raz zdarzyło mi się zakupić telefon w którym nie muszę ładować baterii dzień w dzień :) Telefonu używam nie tylko do połączeń, smsów, ale i również internetu (YT parę razy dziennie po kilka minutowych filmików, parę razy zwykły wujek google żeby coś sprawdzić no i moje aplikacje prywatne, które również wymagają dostępu do internetu), oglądania filmów (czasami mi się zdarza obejrzeć film w drodze do pracy i w powrotnej, więc zdołam obejrzeć go całego), słuchania muzyki (jak już nie mam co oglądać, albo po prostu mi się nie chce to zapuszczam się w świat nie wymagający pracy moich zmęczonych oczu :). Ogólnie często bawię się jeszcze telefonem (mam go dopiero ok. 2 tygodni), gdyż zawsze jestem ciekaw czy odkryłem już w nim wszystko :P

Tak więc takie jest moje użytkowanie telefonu i ku mojemu zdziwieniu w stosunku do baterii w moich poprzednich telefonach, zdecydowanie mniejszych, trzyma ona zdecydowanie dłużej. Od samego początku ładuję ją co 3 dni, aczkolwiek jeśli bym chciał wytrzymałaby i 4, lecz tego trzeciego już na siłę próbuję go rozładować, bo przecież nie wiadomo co jutro będzie :D 

Pozdrawiam

EDIT: Zapomniałem dodać, telefon bez roota, prosto z PLAY, tyle że z powyłączanymi aplikacjami, które tylko zaśmiecają system.

Które aplikacje, jak i gdzie wyłączyć? Mi żre od cholery baterii. Jeden dzień trzyma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    irekx5

Czy bateria BL-54sg pasuje do tego modelu? Czy zostaje tylko oryginalna BL-54sh

Wysłane z mojego LG-V490 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi