Skocz do zawartości
loy1004

Bateria LG G3 S -opinie. Wątek zbiorczy.

Rekomendowane odpowiedzi

A mi bateria wrecz przeciwnie. Ladowalem go w niedziele i bede go ladowal dopiero dzisiaj

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TeriMan

Bardzo ładny wynik po tym wszystkim 5 dni :polewaj::)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie bateria sprawdza się rewelacyjnie.

Trochę dzwonię, dużo piszę i gram, robię dużo zdjęć czasami używam nawigacji. Raczej przeciętne użytkowanie.

Wyświetlacz ustawiony na AUTO(100%).

08b43cc5456b.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

A ja chyba powroce do kk bo z moim lg jest cos nie tak chyba.. 3 razy instalowalem oprogramowanie i dalej bateria do du*y.. Panowie jakie 5 dni mi ledwo 2 dni wytrzymuje:( owszem mam wlaczone raportowanie lokalizacji i caly czas wlaczone 4g badz wifi ale za to wszystkie smieci od googla zamrozone oprocz aplikacji google ktora daje karty now. W zuuzyciu bateri mam caly czas ze tel od 3 godzin jest aktywny od 2-5% a uslugi google pobieraja 25% mimo ze pisze ze zatrzymane a aplikacje google 9%

Specjalnie zainstalowalem gservicefix i greenify ale nie za wiele to pomoglo. Juz nie wiem co jest z tym lolipoopem bo na kitkacie trzymala lepiej. Na wifi troche lepiej jest bo uslugi google spadaja do 10% ale system android rosnie do 20% a na 3g jest na odwrot. Jak tylko zaczynam cos robic na tele to bateria leci w oczach. Na naladowanej bateri na full pokazuje mi 60godzin ze wytrzyma na bateri..

P.S pomoze ktos? Moze ja mam cos zepsute albo zle robie ale uslugi google pobieraja prad pomimo ze pisze zatrzymane a aplikacje google caly czas w tle dzialaja:/

[Dodano: 09.05.2015 - 12:23]

Stingear a masz wlaczona autosynchronizacje i aplikacje google? Bo u mnie w ciagu 1.20min spadlo 18% bateri a moze ze 3 smsy wyslalem i raz fb sprawdzilem. A dodam ze aplikacje google wylaczylem a uslugi google zatrzymane przez gservicefix.

Edytowane przez marcinj6

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

marcinj6 synchronizacja i apki google aktywne. Wyłączyłem nawet ostatnio Fast Dormency, aby zobaczyć, czy będzie różnica, ale nie ma żadnej. 

Jeżeli o mnie chodzi, to mogę poradzić następujące rzeczy:

-Wyświetlacz na auto

-Włącz usługę Fast Dormency

-nie używaj widgetów typu pogoda, staraj się używać jak najmniej widgetów

-Wyłącz powiadomienia z Facebooka - to gó**o żre multum baterii informując o pierdołach

-Wyłącz powiadomienia z gier i innych tego typu aplikacji,(ja mam tylko z WhatsApp'a powiadomienia aktywne, nie używam GrenIfy ani podobnych)

-Zablokuj reklamy w telefonie, np. przy pomocy AdAway - to żre transfer i baterię

-Wyłączaj lokalizację, jak nie używasz nawigacji,

-Wifi używaj tylko, jak masz duże pliki do pobrania(ja używam tylko jak mam coś przesłać w sieci na komputer albo serwer, bo mam LTE bez limitu transferu:D)

-Kładź telefon w miejscu, gdzie ma dobry zasięg - jeżeli ma jedną kreskę, to żre więcej prądu aby utrzymać się w sieci lub wyszukiwać połączenia

Spróbuj jeszcze raz sformatować baterię - albo aplikacją, albo metodą 3x normalne użytkowanie do momentu zawołania o baterię i podłączenie na fabrycznym kablu i ładowarce na czas naładowania do 100%, jak tylko naładuje, odłącz. Nie używaj podczas ładowania, możesz włączyć tryb samolotowy dla szybszego naładowania. Po czymś takim bateria układa się perfekcyjnie. Unikaj doładowywania i trzymania podłączonego pod USB do kompa, jak nic do lub z niego nie zgrywasz. To też upośledza baterię.

Daj baterii jakiś tydzień na ułożenie się i po tym czasie daj znać, czy jest zmiana na lepsze.

Pozdrawiam.

Edytowane przez stingear

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Dzieki za wyczerpującą odpowiedz:) po przeinstalowaniu aplikacji google coś się polepszyło bo po 9 godzinach miałem jeszcze 96% baterii wiec o niebo lepiej niż ostatnio. Jeszcze spróbuje zrobić tak jak pisałeś może będzie jeszcze lepiej:)

[Dodano: 12.05.2015 - 06:21]

A ja dzisiaj zwariowałem jakim cudem kalkulator pobiera takie ilości mb?!! WTF?

Zamroziłem w titanium smart share cloud i remote call service i widzę ze dalej pobiera pakiet internetowy:/ u was tez tak jest?

post-88065-0-23691900-1431404447_thumb.png

Edytowane przez niuniek24w
spoiler

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Up @@TeriMan

Greenify sam w sobie jest aplikacją a xposed to dodatkowa funkcja.
Ja mam lizaka i greenify dziala prawidlowo na samym roocie.
Systemowe apki trzeba włączyć w ustawieniach a jak nie znajdziemy tej co szukamy to naciskamy 'pokaż wszystkie'.

Edytowane przez ArEk335
Nie cytujemy całego poprzedzającego posta,tylko piszemy @up

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Właśnie wybrałam ten telefon spośród 3 jakie mi proponowali, ponieważ nie dało rady naprawić mojego poprzedniego Alcatela Idola 2 mini S. Chodzi mi o to czy bateria przy używaniu FB, messengera i wysyłania smsów wytrzyma z 12 h? Do tego Jakieś przeglądanie internetu czy Snapchat.I również czy ekran jest wytrzymały? Planuje kupić na niego gumową obudowę plus folię i nie wiem czy to dodatkowo chronia akurat ten model przed zbiciem ekranu gdy upadnie. Kiedyś mialam Lg Kp 500 cookie wiem że to już przodek tego modelu ale raz mi upadl i od razu po ekranie. Mam uraz do LG ale jesli mialam wybierac miedzy LG l5 a jakims my phonem to juz wybralam ten. Prosze o plusy i minusy tego tele. :)

Edytowane przez martie.isabell13

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam go od listopada. Na Kitkacie to mi spokojnie wytrzymywał 2-3 dni katowania teraz na lizaku z kernelem to 1,5 dnia wytrzyma. Co do wytrzymałości to raz mi spadł ekranem na beton i nie ma nawet rysy ale za to się palcuje co widać przy niskim podświetleniu i w słońcu. Wiec proponuje kupić folie. Tel na kitkacie i lizaku z kernelem (do kernela potrzebny jest root = tymczasowa utrata gwarancji) jest bardzo szybki. Poza (wedlug mnie) tragicznym aparatem reszta na plus.

od 7h 12m na bateri,

1h48m wł.ekran

pozostalo 78%

wifi caly czas właczone

Edytowane przez Janek996

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi