Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

wdarku

Htc Desire 820 - Jakie akcesoria

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ja polecam dot view bardzo dobre dopasowanie, ciekawy pomysł na wykorzystanie etui możliwość odbioru, odrzucenia rozmów czy od dzwonienie na nie odebrana połączenie bez otwieranie etui. Jedyny ból że nie działa wybudzenie przez dwukrotne klepniecie. Cena spadał już w okolicach 75-80zł można kupić. Przy okazji jest pełna ochrona przed rysowaniem zarówno pleców i jak wyświetlacza.    

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Do niczego ten kwadrat przydatny bo i tak zasłania - źle wycieli

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka

To okienko nie jest źle wycięte - pod nim znajdują się czujniki - zbliżeniowy i światła. 

Co do etui DotView - posiadam akurat w innym modelu telefonu - bardzo fajna i przydatna rzecz, jednak tak jak ktoś już tu wspominał plecki się rysują niemiłosiernie i po jakimś czasie brzydko to wygląda. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    hyniks

Jako świeży posiadacz polecam plecki SHTL Armor (fajne pancerne plecki, podobne miałem w Galaxy S1 dawno temu). Fakt pogrubiają i tak już duży telefon ale wydają się być wytrzymałe. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    greh

Cześć.

Czy ktoś z Was mógłby polecić w miarę tanie, ale dobre flip cover do HTC Desire 820?

Jeśli można, łącznie z linkami do obejrzenia/kupienia?

Edytowane przez greh

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zerknij na allegro oferty zaczynają się od 20zł. Konkretnego modelu nie polecę bo używa dota. Podejdź do komisu mają już duży wybór i oceń sam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mmaciejow

Poszukuje kabury do paska (najlepiej poziomej) tylko z zamknięciem na rzepę, nie na magnes. Magnes zakłuca pracę kompasu :(. Widział ktoś może taki egemplarz?

Edytowane przez maciej2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Hobbs

Tak jak w temacie. Jakie macie Etui i czy polecacie go innym?

Ja kupiłem jakieś tanie i jestem średnio zadowolony. Jest śliskie i trochę niewygodne, dlatego szukam jakiejś alternatywy.. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja polecam dot view. Telefon super wygląda, ma chronione boki, ekran i aparat (zniwelowanie wystawiania). Oprócz tego etui super sprawuje się jako powiadamiacz. Kupiłem na morele.net za 73 zł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Do mnie jedzie Desire 820 w ramach przedluzenia umowy z Orange i pytanie. Kupowal ktos juz moze uchwyt do nawigacji? Wczesniej do One X mialem gietkie ramie i glowice dedykowana One X a teraz do Desire nie moge takiej znalezc. Spotkal sie ktos z dedykowana glowica do tego modelu? Ramie mam tak wiec wystarczyloby zebym zmienil glowice. Jak Dot View chroni ekran? Jest potrzeba kupowac dodatkowo folie czy tez szklo czy wystarczy samo etui?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wdarku

Z czego mi wiadomo to bardzo dobrze się sprawuje, po wpieciu go do uchwytu sam się przełancza na HTC car

TT 820 Desire

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi