Skocz do zawartości
blubandek

4.4.4 Jak zroować Huawei y550-l01 ?

Rekomendowane odpowiedzi

Znajdzie się sposób aby zrootować tego huaweia ? Już od kilku dni szukam i nic ;/ Wersja androida to 4.4.4 kitkat na emui 2.3 :)

Edytowane przez Rambdal

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wystarczyło poszukać chwilkę na necie i tadadam LINK

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki wielkie tylko kurde jest mały problem z moim angielskim a Google sb nie radzi a ja dopiero zaczynam przygodę z androidem. Mógł by mi ktoś wyjaśnić krok po kroku jak to zrobić dokładnie bo nie chce zepsuć mojego niedawno nabytego telefonu :) Była by to wielka pomoc też dla innych którzy szukają i można by było dodać nowy temat na forum :)

Dzięki z góry :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak znajdę czas to Ci napiszę jak go rootnąć może nawet już dziś

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Był bym bardzo wdzięczny właśnie przed chwila odblokowałem bootloader (metoda oficjalną oczywiście) i czekam na roota :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej,

A ja mam pytanie jak po odblokowaniu bootloadera i zrootowaniu wgrać stockowy rom. Mam obecnie z plusa, a nie potrzeba mi tego całego syfu.

Ktoś wie?

Będę wdzięczny za pomoc.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

posiadam ten telefon z plusa z wgranym czysciutkim romem od huawei i rotem ;)

pobierz to http://consumer.huawei.com/se/support/downloads/detail/index.htm?id=35841

wypakuj folder po wypakowaniu wrzuc go na karte pamieci pozniej wejdz w ustawienia i zrób local aktualizacje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

No i właśnie mi tak nie idzie :(

Z karty lub z local aktualizacje nie chce iść.

Idzie przez fastboot, ale co z tego jak pomimo, że aktualizacja jest ukończona i wszystko niby gra. To i tak nie zmienia się wersja. Mam B239, próbuję wgrać B246.

---------- Post dołączono 02-03-15 o 19:27 ---------- Poprzedni post napisano 01-03-15 o 19:37 ----------

Nie, no już nic z tego nie rozumiem.

Odblokowałem bootloadera, wgrałem TWRP i nie mogę zakutalizować romu.

Ani poprzez vol+, vol- i power, ani przez opcje w systemie, ani przez fastboot.

Przez fastboot niby idzie i zakończone jest ok, ale pozostaje wciąż stara wersja. W przypadku aktualizacji z karty sd pokazuje błąd pakietu. Ale check sumy plików się zgadzają.

Próbowałem nawet formatowanie partycji systemowej. I nic. Po sformatowaniu partycja pusta. Po graniu B246 po uruchomieniu znowu stara wersja B239. Już nic nie rozumiem z tego :(

Ktoś mi coś na to poradzi?

Edytowane przez lasburakos

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    reh

Nie udaje mi się nic z nim zrobić:( można prosić o jakieś wskazówki? Opis? Chyba coś zle klikam i temu nie udaje mi się nic:( Albo taki model...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie taki model tylko cos zle robicie te telefony sie niczym nie roznia . tez mialem z plusa teraz mam czysciutki rom b246 z rotem jest temat na xda

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi