Skocz do zawartości
Stackhouse

Ekran reaguje na dotyk, gdy go nie dotykam. Co może być przyczyną?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Od dwóch dni zauważyłem, że gdy zostawię telefon z aktywnym ekranem, pojawia mi się na ekranie kółko jakbym dotykał w tym miejscu i np włącza jakieś funkcje, które w tym miejscu się znajdują. Najlepsze jest to, że ja nie dotykam w tym momencie ekrany w cale.

Co może być przyczyną takiego zachowania? Czas na wymianę telefonu po chyba 3 czy 4 latach?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dylon

W moim egzemplarzu oznaczało to wymianę digitizera (niereagujący na dotyk pask ok. 1cm na dole ekranu + rzadkie "samoklikania"). Na szczęście zdażyło się to jeszcze na gwarancji i bez gadania wymienili digitizer.

Swoją drogą, sądząc po ilości postów o tym, to htc musiało zdrowo kląć na ten typ digitizera :D

Możesz jeszcze rzucić okiem na baterię. Czasami się wybrzusza, co naciska od dołu ekran. W moim przypadku samolkikanie prawie się nie zdażało na zapasowej baterii, za to częśto na oryginalnej, która się wybrzuszyła.

btw. prawdę mówiąc, to gdyby nie problemy z czasem działania evo, to pewnie bym go długo nie zmianiał - ot taki bardzo sypatyczny smartfon :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi