Skocz do zawartości
darecki394

Brak aplikacji kalkulatora D855 KitKat

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mój problem polega na braku podstawowej aplikacji tj. kalkulator. Przedtem miałem Lollipopa, lecz powróciłem do Kitkata za pomocą FlashToola. W Lollipop była taka podstawowa aplikacja jak kalkulator oraz Quick Remote był bardziej rozbudowany. Czyżby KitKat jest uboższy jeśli chodzi o aplikacje?

Mój soft: V10l-260-06 (Brand Play)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Szynku

Wejdź w ustawienia>informacje o telefonie>centrum aktualizacji>aktualizacje aplikacji, sprawdź czy masz tam kalkulator do zainstalowania (ja musiałem ręcznie zainstalować)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety, nie mam takiej aplikacji, jest tylko Box i Zadania ale nie mogę ich zainstalować (Nieznany błąd:-24).

Na pewno też jej nie wyłączyłem. Skończyły mi się pomysły, a mam G3 od tygodnia dopiero.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Szynku

Dziwne, chyba Ci pozostało ściągnąć jakaś apk z googleplay :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wydałem kupę kasy za coś, co stockowego kalkulatora ma nie mieć? :D Nie mogę gdzieś zdobyć stockowej apki? Może ma ktoś G3 z rootem i by podesłał? A tak jeszcze na boku, czy root na g3 jest bezpieczny? W szajsungu miałem problem z nabitą flagą, tutaj nie uświadczę czegoś takiego? ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Szynku
czy root na g3 jest bezpieczny?

Nigdy nie jest bezpieczny bo ingerujesz w oprogramowanie :) Dlatego tracisz gwarancję ale powraca kiedy zrobisz unroot :)

W szajsungu miałem problem z nabitą flagą, tutaj nie uświadczę czegoś takiego?

Tutaj też nabijasz licznik ale kasujesz przy wgrywaniu softa poprzez flash tools> CSE :)

Wszystko jest opisane na forum ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja także po kolejnym wgrywaniu romu miałem problem z kalkulatorem, poszukaj na necie js znalazłem orginalny z kk, po instalacji pokaże ci się w qslide.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ok, dziękuję za info :) A jeszcze małe pytanie: W Lollipopie mogłem sterować projektorami za pomocą QRemote, w KK ta funkcjonalność jest znacznie okrojona, można wgrać tą wersję z L'ki żeby ta funkcjonalność wróciła? ;)

Tapnięte z G3 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam podobny problem. Zainstalowałem na koniec maja v20p  i z kalkulatorem było wszystko ok do czasu aż kilka dni temu chciałem bo zaktualizować. I niestety po aktualizacji kalkulator się nie włącza a zamiast ikonki kalkulatora mam ikonkę zielonego ludzika android. LG poleca zrobić reset do ustawień fabrycznych ale chciałbym tego uniknąć

EDIT

Problem sam sie usunął juz wszystko smiga. Nie wiem czym to mogło być spowodowane

Edytowane przez xperia_neo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi