Skocz do zawartości
OverW0lf

Klawisze na digitizerze przestały działać.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem posiadaczem telefonu Huwaei Ascend g6 od prawie roku. Wczoraj z niewiadomej przyczyny przestały działać klawisze na digiziterze ( cofnij, powrót do ekranu głównego i rozwiń). Dotyk jak i przyciski blokady/ głośniej/ciszej działają normalnie. Telefon leżał normalnie jak zawsze i po próbie wykonania jakiejkolwiek czynności wymagającej digitizera nie reagował. Klawisze podświetlają się ale reagują raz na jakiś czas, nie dłużej niż 5 minut. Potem znowu nic. Telefon nie był zalany ani też nie był wgrywany żaden software/aktualizacja która by mogła to spowodować. Na wszelki wypadek wykonałem format systemu- niestety nic to nie dało. Telefon odebrany prosto z salonu T-Mobile. Co może być przyczyną ? Za ile zł dałoby rade wymienić sam digiziter ? NIe wiem co robić a potrzebuje w miarę szybkiej pomocy. Liczę na was, pozdrawiam i miłego dnia.

Edytowane przez AALEKSANDRA
    temat niezgodny z Regulaminem Forum - pkt. 4.3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skoro jest na gwarancji to poco chcesz wymieniać digitizer ? Zanieś do salonu T-Mobile, oni wyślą go do serwisu a Ty dostaniesz { o ile będą mieli } telefon zastępczy na czas naprawy. :orany:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Złośliwość rzeczy martwych, wysyłka na gwarancje. idź do salonu t-mobile i oddaj na gwarancje albo na gwarancje doors-to-doors do ccsonline serwis. Zadzwon wszystko ci wytlumacza co masz zrobic

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi