Skocz do zawartości
Aizen503

SlimKat 4.4.4 error przy wgrywaniu gappsów

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zainstalowalem dzis rom SlimKat 4.4.4

[ROM][NewBL][F2FS][JDK7][OpenDelta] SlimKat … | LG Optimus 2x | XDA Forums

niestety mam problem z gappsami. Instaluje wszystkie rodzaje jakie moge:

[GAPPS][4.4.x] OFFICIAL Up-to-Date PA-GOOGLE… | Paranoid Android | XDA Forums i jeszce te do slimkata i niestety caly czas mam error :

Installer will now exit ....

-Umounting /system,/data,/cache

E: Error excut ing updater binary in zip "/external_sd/donload/pa_gapps-modular-micro-4.4.4-20150221-signed.zip'

Error flashinzip 'external_sd/donload/pa_gapps-modular-micro-4.4.4-20150221-signed.zip'

Updating partition detils ...

Co robie zle ze nie moge zainstalowac gapssow?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pobierz gapsy jeszcze raz,zrestartuj slimkata i dopiero do recowery i instaluj gapsy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ok. Czyli mam zrobic full wipe i instalacja slimkat i pozniej gappsy? A lepiej je miec na telefonie czy na karcie?

---------- Post dołączono o 17:40 ---------- Poprzedni post napisano o 17:24 ----------

Niestety dalej error.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lepiej na karcie,instalujesz slimkata,potem go uruchamiasz wtedy wylaczasz fona ,wchodzisz do recovery i instalujesz gapsy,

Jeżeli gapsy pobiora się z jakimś błędem to też się nie zainstaluja

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

OK sprobuje jeszcze po instalacji romu uruchomic go i pozniej zainstalowac gapssy. Gapssy pobieralem juz z roznych zródeł i zawsze to samo. Chyba ze masz jakies sprawdzone zrodlo to poprosze

---------- Post dołączono o 18:27 ---------- Poprzedni post napisano o 17:57 ----------

Nie działa. Kurcze czemu sie tak dzieje?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gapsy musi być takie pod slimkata,wejdz na stronę slimkat i tam będą linki,wybierz wersję mini---------- Post dołączono o 18:45 ---------- Poprzedni post napisano o 18:38 ----------Error wyskakuje już przy sprawdzaniu zipa czyli pobralo się z błędem,miałem tak kiedyś jak podczas pobierania stanol mi net na fonie,pobralem na kompie,wrzucilem na kartę i poszło

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale ja tak pobieralem caly czas i bledy mialem. Tobie poszlo bez problemu? Moze to jest przez to ze przy instalacji romu zmieniam system plików tak jak tutaj: Confidentialité- France

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja nic nie zmienialem,zainstalowalem rom z cwm robiąc wipe cache ,dalvik i zrobiłem jeszcze unmount

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zrobilem tak jak mowisz teraz i stoi na logu LG;/

---------- Post dołączono o 21:02 ---------- Poprzedni post napisano o 21:00 ----------

Jakie CWM masz? Ja mam 6.0.2.5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No miałem recovery z cm 11

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi