Skocz do zawartości
funcek

Problem z aplikacją Ipla - zamrożony obraz przy odtwarzaniu - Android 2.2

Rekomendowane odpowiedzi

funcek
    Napisano (edytowane)

Witam. Otóż na każdym jednym romie 2.2 mam problem z iplą. Na SGM Beta 2.1 odtwarzanie online okrutnie cięło, a przy odtwarzaniu offline obraz stał, podczas gdy dźwięk szedł dalej. To samo było na CM +X i teraz na NextGenerationMod 5.2, z tą różnicą, że odtwarzanie online działa. Na stockowym androidzie 2.1 nie było z tym problemów. Czy wina leży gdzieś po stronie kodeków? Czy ktoś zna rozwiązanie?

P.S

Na dualboocie nie działa zapisywanie materiałów do offline, więc to odpada.

Edytowane przez funcek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Chyba nie ma rozwiązania (o ile mi wiadomo na samdroid 2.1 powinno chodzić jak trzeba) a na romach pochodnych z CM to jedyna wada zauważalna od razu kulejące odtwarzanie . Częsciowo poradzić sobie można za pomocą odtwarzaczy typu MODO player lub QQ player.

Edytowane przez rafi27996

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    funcek
    Napisano (edytowane)

W tym jest właśnie problem, że choćbym chciał odtworzyć to zewnętrznym programem to nie wiem w jakim formacie i gdzie lądują zapisane pliki wideo. Jest folder .ipla (ukryty), w którym jest folder cache i nic więcej, a przynajmniej tak widać w Ghost Commander.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

ktoś przy tej aplikacji napisał że ściągać nie można więc może tylko live można oglądać (chyba tak samo jest na GG na kompie bo tam ipla też jest)też mi się wydaje że ściągania nie ma...więc zewnętrznym nie odtworzysz i jak do tego dojdzie że nie ma własnych kodeków aplikacja ipla i bazuje na tych w sofcie to już całkiem ipla=lipa na spicowym 2.2 oczywiście

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    funcek
    Napisano (edytowane)

Hmm, rozumiem... Czyli zostaje mi chyba pobieranie odcinków z internetu. A czy ktoś orientuje się może czy jakiś odtwarzacz ruszy pliki flv? Ponieważ mam Linuksa, a na tym systemie buforowane materiały lecą to folderu /tmp, więc bez problemu mogę je sobie "wydobyć".

rafi27996 ; zobacz pw wysłałem ci linka do takich odtwarzaczy może któryś zadziała

dzięki, w takim razie myślę, iż temat można zamknąć.

Edytowane przez funcek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobrze to zamykam jakby ktoś coś nowego wymyślił w tej sprawie to proszę o PW i wtedy otworzę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x