Skocz do zawartości
Haj

Stacja dokująca

Rekomendowane odpowiedzi

Haj

Witam wszystkich bardzo serdecznie. To mój pierwszy post, więc uważam, że na wstępie pasowałoby się przywitać :D

Jestem także świeżo upieczonym posiadaczem G900F i zastanawiam się nad kupnem stacji dokującej, nie jestem zbytnio zainteresowany ładowarkami indukcyjnymi. Znalazłem na allegro stację od firmy "Kidigi" (link tutaj) i wydaje mi się bardzo solidna i dużo lepsza niż ta droższa i brzydsza od Szajsunga, poza tym posiada USB 3.0, czego nie zauważyłem w tej oficjalnej. Dodatkowym ogromnym plusem jest zdejmowalna wkłada, dzięki czemu można włożyć urządzenie w etui.

Co o tym myślicie? Może ktoś z was ją posiada lub poleci mi jakąś inną? :)

Strona producenta

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak pozbędziesz się zaślepki USB to taki dock ma sens.

Nie widzę opcji wpięcia w ten wynalazek S5 bez demontażu zaślepki.

Nie wiem po co ta pseudo-wodoszczelność ?! Przecież nikt nie będzie z tym nurkował a rozmowę na lekkim deszczu wytrzymywała nawet nieuszczelniona S3.

Mnie najbardziej denerwowała właśnie tak zaślepka jak tylko zobaczyłem S5 i dlatego mam bezprzewodową ładowarkę na biurku jak i w aucie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    housik

Fajny dok, zaślepka już dawno mi odpadła więc nie problem. Niestety mam na telefonie etui jego ściąganie jest nie wygodne, a zresztą to chińszczyzna kilka razy ściągnę i można kupować nowe.

Własnie sobie przygotowuję tak że po przyjściu do domu robię sobie z S5 stacjonarne stanowisko (klawiatura mysz monitor ) i brakowało mi dobrego doka. Za to na tej samej stronie jest ten model

http://www.kidigi.com/products_lv2.php?pid=1527

Tutaj etui nie będzie przeszkadzać ;), dzięki za linka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi