Skocz do zawartości
Nakess

Sprzedanie pękniętego Galaxy S5

Rekomendowane odpowiedzi

Nakess

Witam! Jakiś czas temu mój S5 upadł na ziemię (swoją drogą z jakichś 20 cm :E) i pękł ekran. Tzn. Sama szybka, zrobił się "pajączek". Zastanawia mnie za ile mógłbym sprzedać takiego S5? Dodam że gdyby nie to, to byłby w stanie idealnym. Z góry dziękuję za odpowiedzi, pozdrawiam. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    totoeli

Wg mnie to bez sensu. Koszt wymiany szybki to 150-200 zł. Za sprawny tel. mógłbyś dostać 1200-1500 zł. Za uszkodzony wątpię żeby ktoś dał więcej niż 500 zł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Nakess

Czy ja wiem, wydawało mi się że za ok. 900 zł uda mi się go sprzedać. :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    totoeli

Bardzo w to wątpię.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    MaxKey

Sprzedasz go np za te 500 zł, ktoś sobie taniej znajdzie naprawę i tym sposobem za około 750 zł będzie miał prawie nowy telefon a ty będziesz stratny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W życiu nie sprzeda naprawionego S5 za 1000 zł , no chyba że oszuka kupce i powie że nie był naprawiany , poza tym traci się gwarancje bo autoryzowany serwis samsunga nie naprawia szybek tylko cały ekran a to kosztuje jakoś 700 zł .

Ja bym w życiu nie kupił S5 naprawianego przez jakiegoś domorosłego serwisanta z sklepu gsm nawet za 400 zł , za 200 zł jeszcze może bym przemyślał akurat na części by był dla mojego S5 jak by była taka potrzeba .

Sprzedaj normalnie jako uszkodzony na allegro za 600 zł możliwe że ktoś kupi choć nie wiadomo , u mnie ostatnio na olx był note 3 też z pajęczynką za 700 zł a jak wiadomo note 3 chodzi drożej niż S5 na allegro , olx itp .

Ale chociaż masz szansę sprzedać go jako uszkodzony bo jak naprawisz i wystawisz za 1000 to do >ciah< śmierci nie znajdziesz takiego idioty który to kupi , S5 można wyrwać po 1100 zł w stanie idealnym z gwarancją itp .

Edytowane przez jeronimo
    nie uzywamy brzydkich słów na forum publicznym.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi