Skocz do zawartości
Aconcagua

Czy kupił/a byś Huawei Ascend G6/G6 LTE jeszcze raz? Wasze opinie na temat telefonu.

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę pisać spostrzeżenia i uwagi użytkowników, którzy mają bądź mieli Huawei Ascend G6/G6 LTE oraz Wasze opinie na temat tego telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pittrw

Witam, Nie kupiłbym bo kupiłbym nowszego Ascend Mate P7, ale tego tez nie kupię bo będzie za rok nowszy. i tyle w tym temacie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak, bo sporo staniał :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie jestem pewien. Cena atrakcyjna, sprzętowo wystarcza, jednak ze względu iż jest to mniej znana firma produkująca smartfony są problemy ze zgodnością aplikacji z google play. Wiele razy spotkałem się z sytuacją gdy nie mogłem pobrać gry przez brak wsparcia dla tego modelu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I3ohater ale chyba nie w tym modelu sa problemy z zgodnoscią aplikacji, przecież procek i układ graficzny to jeden z najbardziej popularnych i stosowany w wiekszosci smartfonów z sredniej polki, ja bym kupil jeszcze mnie nie zawiódł, a i przeżyl upadek z okolo 120cm na kafelki w kuchni bez szwanku :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z działaniem aplikacji nie ma problemu. Tylko z ich dostępnością ;) Telefon jest bardzo wytrzymały, a na ekranie nie udało mi się znaleźć żadnej rysy. Aparat dobry, czas pracy na baterii dobry. Ogólnie jestem zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi