Skocz do zawartości
MrRamzes5

[ROM][Oficjalny] LG v20g ( i inne) (Gingerbread 2.3.3) + CWM + Flash Tool (+ root)

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak piszę- zrobiłem jeszcze raz wszystko od początku. Po użyciu LGMDP, a przed wgraniem v20g.zip przez recovery zrobiłem wipe. Bezpośrednio po wgraniu v20g.zip, bez restartu wgrałem kernel. Restart i wszystko hula :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kyjol
    Napisano (edytowane)

zadne warnings mi nie wyskakuja, to zle?

w ogole to wrzucilem mu CWM ta metoda:

http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=15217609&postcount=3

Potem dalem flash from zip z CWM i wybralem ten niby zrootowany v20g. Niestety roota jak nie bylo tak nie ma, tak przynajmniej pokazuje adb :/

Edytowane przez kyjol

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak wgrałeś ten v20g.zip to powinien ci się zainstalować superuser, masz go ? I to jest ta sama instrukcja która ja podałem a warrings powinny raczej wyskoczyć przynajmniej tak jest napisane w każdej instrukcji i mi wyskoczyły :)

---------- Post dołączono o 19:29 ---------- Poprzedni post napisano o 16:41 ----------

Mini poradnik video :

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=5_bZrWWj15A]YouTube - ‪Recovery i Root na 2.3.3 (LGp500)‬‏[/ame]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a mi za cholere nie chce to przejsc po około 2 minutach włacza mi sie emergency mode ... a powiedzcie mi tam w tym lgmp ma być wszystko "zaptaszkowane"?

mam 2.3.3 20c

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)
    zadne warnings mi nie wyskakuja, to zle?

Mnie też nie wyskakują.

po około 2 minutach włacza mi sie emergency mode

Ma się włączyć emergency mode. Zresztą jest to napisane w mini poradniku video autorstwa MrRamzes5.

Wrażenia po jednym dniu użytkowania:

-Nie widzę żadnej różnicy w szybkości działania w stosunku do 2.2+JIT+HW Acc+lag fix, zarówno jeśli chodzi o menu, jak i aplikacje i gry.

-Nie poprawiono tego na co najbardziej liczyłem- słabo działającego multi touch oraz screen laga. W przeglądarce czy galerii MT bez zarzutu, ale do gier jak się nie nadawał, tak nie nadaje się nadal, widać to chociażby w FPSE. I w FPSE widać też, że nadal występuje lag(którego nie można już zaobserwować chociażby w angry birds)- po dotknięciu ekranu działa znacznie wolniej, grając na przyciskach fizycznych nie ma tego problemu.

-I wisienka na torcie- w nocy w ciągu 10 godzin w trybie czuwania telefon stracił ok 60% baterii. Jest to niewybaczalne i jeśli się powtórzy to jutro rezygnuję z tego romu.

EDIT: Wygląda na to, że z tą baterią to był jednorazowy wybryk. Musiałem mieć coś włączone, choć nie mam pojęcia co.

Edytowane przez żulinho

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Emkacf

Albo jestem ślepa, albo naprawdę nie mogę znaleść .kdz z v20c

edit: ok mam

http://csmg.lgmobile.com:9002/swdata/WEBSW/LGP500/APOLBK/V20c_00/V20C_00.kdz

---------- Post dołączono o 02:53 ---------- Poprzedni post napisano o 01:24 ----------

Jeżeli mam rom v20c to patchuję go tą paczką dla 20c? Bo po zpatchowaniu v20c telefon się odpala ale recovery ani śladu, a po spatchowaniu v20g mam bootloopa też bez recovery.

Edytowane przez Emkacf

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Albo jestem ślepa, albo naprawdę nie mogę znaleść .kdz z v20c

edit: ok mam

http://csmg.lgmobile.com:9002/swdata/WEBSW/LGP500/APOLBK/V20c_00/V20C_00.kdz

---------- Post dołączono o 02:53 ---------- Poprzedni post napisano o 01:24 ----------

Jeżeli mam rom v20c to patchuję go tą paczką dla 20c? Bo po zpatchowaniu v20c telefon się odpala ale recovery ani śladu, a po spatchowaniu v20g mam bootloopa też bez recovery.

Zgrywasz ROM V20C i instalujesz przez KDZ. Potem instalujesz recovery programem z pierwszego tematu i na koniec przez recovery instalujesz ROOT czyli plik v20g.zip :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Emkacf

Robiłam wszystko jak w instrukcji i na filmiku ale nie działa recovery...

---------- Post dołączono o 14:13 ---------- Poprzedni post napisano o 09:29 ----------

Zmieniłam system na v20g ale mam bootloopa,a potem w trakcie wgrywania recovery jest blad z tym nv

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

doktornotor zaktualizował trochę oryginalny wątek na XDA ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi