Skocz do zawartości
MrRamzes5

[ROM][Oficjalny] LG v20g ( i inne) (Gingerbread 2.3.3) + CWM + Flash Tool (+ root)

Rekomendowane odpowiedzi

czyli co jakbym teraz chcial dograc kernel to musialbym wszystko od poczatku robic? troche bez sensu;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dajcie linki do karneli tych co wam dzialaja i są bardzo dobre

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    czyli co jakbym teraz chcial dograc kernel to musialbym wszystko od poczatku robic? troche bez sensu;)

Czyli na samej górze jest napisane żeby przeczytać temat potem działać, jak przeczytasz temat to będziesz wiedział co robić jak chcesz kernela, a co jak nie :]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mat01

bocian

napisalem zebys najpierw sprobowal wgrac ten nowy kernel bez zadnych wipeow, a jesli nie pomoze to zrob wipe i NIE ROB wszystkiego od poczatku tylko wgraj jakis rom z xda z nowym basebandem, polecam onedroid

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I jak z tym kernelem pod OC na pierwszej stronie ?, są z nim jakieś problemy ?. Chcę go wgrać na v20b od Play, mogę ?.

I kilka pytań. W instrukcji pisze żeby zrobić davlik i cache wipe, tylko, że w recovery nie widze opcji wipe davlik ?

Czy jeśli będę chciał wrócić co poprzedniego stanu systemu [ kernel + aplikacje ] wystarczy zrobić backup i następnie restore w recovery?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ok wgrałem i zrobiłem wipe dalvik cache, bez factory reset i wszystko działa jak na razie :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Te pliki które miały być odpowiedzialne za root to nic innego jak zrootowany android 2.3.3 V20g od Vodafona. Wgrałem na niebrandowany rom V20c i wszystko śmiga jak należy.

Trzeba tylko wklepać ustawienie internetu.

---------- Post dołączono o 19:59 ---------- Poprzedni post napisano o 19:59 ----------

Te pliki które miały być odpowiedzialne za root to nic innego jak zrootowany android 2.3.3 V20g od Vodafona. Wgrałem na niebrandowany rom V20c i wszystko śmiga jak należy.

Trzeba tylko wklepać ustawienie internetu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi