Skocz do zawartości
Samuraj

Synchronizacja kontaktów z Facebook'iem

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam. Posiadam Motke Defy - wersja systemu 2.2.2, wersja facebooka 1.6.0.

Wcześniej posiadałem htc wildfire i bez problemu telefon zsynchronizował się z fb, dzięki czemu w "łącząc" kontakty miałem do każdego znajomego zdjęcie itp.

To samo chciałem zrobić w Defy, kontakty>więcej>zarządzaj kontami>dodaj konto i próbuje kliknąć na ikonte fb i nic. jak sie wyloguje z fb i jeszcze raz klikne to jest mozliwosc zalogowania się, lecz nie synchronizuje kontaktów.

proszę o pomoc.

pozdrawiam

dodałem do złego działu, przepraszam, już nie mogę przerzucić. proszę Moda o przeniesienie.

Edytowane przez Samuraj
    zły dział

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przeniosłem, o ile mi wiadomo aby mieć synchronizację trzeba synchronizować to w Blurze, tzn musisz zainstalować rom zawierający pełny MoroBlur (patrz faq).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    andik

SyncMyPix załatwia sprawę tam, gdzie nie ma Blura, ani CM7.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    konoo

A ja zauważyłem dziś dziwną sprawę

po zrobieniu wipe i motka wróciła do stanu fabrycznego, i o dziwo bez problemu synchronizuje mi kontakty z FB wcześniej ni cholery nie chciała a teraz elegancko kontakty>więcej>zarządzaj kontami>dodaj konto i synchronizuje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    casi
    A ja zauważyłem dziś dziwną sprawę

po zrobieniu wipe i motka wróciła do stanu fabrycznego, i o dziwo bez problemu synchronizuje mi kontakty z FB wcześniej ni cholery nie chciała a teraz elegancko kontakty>więcej>zarządzaj kontami>dodaj konto i synchronizuje

A zainstalowałeś Fuckbook'a z Marketu czy nie aktualizowałeś jeszcze?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ok, ja tez mam teraz z tym problem.

Na pokladzie Antek 2.2 i najnowszy facebook z marketu. Kontakty nie sa zsynchronizowane. Wchodzac w ksiazce telefonicz7nej na "konta", widnieje owe konto z FB, ale nie ma ptaszka zeby zazanczyc "synchronizuj".

Zainstalowalem rowniez Friend cos tam cos tam, co wg kogos z innego tematu (nie moge go teraz znalezc) problem rozwiazuje, ale niestety nie u mnie. CO prawda jest tam przy tym koncie "synchronizuj" i niby synchronizuje (bo jest ikonka) ale w ksiazce telefonicznej bez zmian.

Dodam jeszcze, ze wlasnie w ustawieniach kont, widnieje u mnie konto MotoBlur, ktore mialem w poprzednim sofcie. Nie moge go skasowac ani go otworzyc.Czy to mozliwe, ze to to moze byc przyczyna?

//ok, okazalo sie, ze kontakty z FB byly ukryte:o

Edytowane przez BlueBlazer

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    casi
    Ok, ja tez mam teraz z tym problem.

Na pokladzie Antek 2.2 i najnowszy facebook z marketu. Kontakty nie sa zsynchronizowane. Wchodzac w ksiazce telefonicz7nej na "konta", widnieje owe konto z FB, ale nie ma ptaszka zeby zazanczyc "synchronizuj".

Zainstalowalem rowniez Friend cos tam cos tam, co wg kogos z innego tematu (nie moge go teraz znalezc) problem rozwiazuje, ale niestety nie u mnie. CO prawda jest tam przy tym koncie "synchronizuj" i niby synchronizuje (bo jest ikonka) ale w ksiazce telefonicznej bez zmian.

Dodam jeszcze, ze wlasnie w ustawieniach kont, widnieje u mnie konto MotoBlur, ktore mialem w poprzednim sofcie. Nie moge go skasowac ani go otworzyc.Czy to mozliwe, ze to to moze byc przyczyna?

//ok, okazalo sie, ze kontakty z FB byly ukryte:o

Możesz napisać jak "odkryłeś" te kontakty?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kontakty, opcję, pokaz/ukryj.

Jednak korzystanie z friend castera to taki półsrodek, bo nie tylko w kontraktach nie ma daty urodzin, ostatniej aktywności online itp informacji, zawartych normalnie gdy fb synchronizuje się z kontraktami, to jeszcze mamy niepotrzebnie jedno konto do obsługi...

Osobiście zrezygnowałem z tego programu. Poczekam może będzie aktualizacja fb, którego teraz, nie wiedzieć czemu nie mogę dodać jako konta...

Jesus didn't tap.

(Sent from SGS2 using Tapatalk)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x