Skocz do zawartości
cross099

Skrypcik do zabijania interfejsu.

Rekomendowane odpowiedzi

paveu241

Task Killer w tym wypadku może szkodzić. I nie wiem co u Ciebie jest nie tak, ale ja w telefonie mam 1GB ramu, a nie mam problemu ze słuchaniem muzyki, przeglądaniem neta i rozmową przez Mesendżera w jednym czasie.

Na 99% jest tak jak pisze Rygiel.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zmiana motywu na Air nic nie pomogła. Więc to nie to bo dalej sie zmienia. Pytanie było o skrypcik ale widze że o tym nie ma mowy bo dyskusja toczy się o taskkillerze który nie jest pomocny a ja z niego korzystam jedynie ze względu na to że Clean Master służy mi do czyszczenia śmieci.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Rygiel

Przepraszam. Motyw AIR i nie zmieniania tapety. Zostaw tapetę od motywu AIR i będzie git, zobaczysz. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tomo_s

@@cross099

Odpowiem bez zagłębiania się w problem. Możesz wybijać procesy po nazwie używając pkill zamiast kill.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Usunąłem clean master i problem nie znikł :) właśnie tak też zrobiłem lecz chciałem sobie skrypcik sh napisać żeby nie robić tego zawsze przez terminal. W sumie to denerwujące trochę i chciałbym to rozwiązać a nawet usunięcie clean nie pomoglo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tomo_s

Możesz przecież dodać to jak skrypt wyzwalany jakąś czynnością  np w taskerze czy też uruchamiać poprzez Script Menagera. To jednak dość kulawe obejście problemu. Ja bym szukał rozwiązanie w działach dotyczących konkretnego modelu tu czy na XDA bo to nie jest problem ogólny, a raczej szczegółowy, dotyczący konkretnego urządzenia. Jak wszystkie metody zawiodą i będziesz miał już dość, zmień po prostu soft.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi