Skocz do zawartości
Dinek23

Trzeszczenie ładowarki LG G3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, wczoraj kupiłem nowy telefon LG G3 32GB prosto z LG Electronics w Warszawie. Dzisiaj ładując telefon, zauważyłem że na początku jego ładowania oraz co jakiś czas w trakcie, z ładowarki wydobywa się dziwne, dość głośne i nienaturalne jak na ładowarki trzeszczenie. Czy to normalne? Czy w Waszych oryginalnych ładowarkach zaobserwowaliście również coś takiego? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystko ładnie i pięknie ale nie wiem czemu tak nachalnie wrzucasz tematy do kilku działów jednocześnie.

A co do ładowarki to u mnie kilka razy się zdarzało w różnych telefonach i różnych ładowarkach że podczas ładowania było słychać jakiś dziwny dźwięk, ale zazwyczaj prędzej to zanikało niż się pojawiło. Spróbuj podłączyć telefon do innej ładowarki i zobacz czy jest ok

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Brugi

Piszczeć powinna lekko, taki normalny dźwięk elektroniki :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

problem w tym że ona nie piszczy, wiem jak powinna "piszczeć", ona trzeszczy, tak jak trzeszczy kalafonia topiona lutownicą tylko że głośniej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kechup

A folia ochronna zerwana z ładowarki ;) ?

A poważnie jak Ci wydaje się to anormalne to zgłoś się do sprzedawcy, tak na odległość nikt Ci nie pomoże. Żadna ładowarka do tel nie powinna tak hałasować ale to jest tylko elektronika masowo robiona przez "małe żółte" słabo opłacane rączki - defekty mogą się zdarzać. Szkoda żeby Ci się chałupa spaliła albo telefon ;).

Wysłane z mojego LG-D855

Edytowane przez Kechup

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    VortaL

Jak wydobywa dźwięk cicho to git, ale jak to słychać to pokaż im tą ładowarkę. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi