Skocz do zawartości
dziaraxc

P990 umarł po wgraniu romu :/

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Panowie i Panie bardzo prosze o pomoc .

Mianowicie dzis wgrałem rom sciagniety z internetu , po wgraniu pokazuje sie mi napis lg , za klika sekund animacja i po tym czasie tel sie resetuje .

czy mozna wrocic do wczesniejszego romu , backup zrobiłem ,czy poprostu mozna telefon wrzucac do smietnika.

Dzieki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Twój telefon nie jest martwy, przecież akcja serca nie ustała :P Wbijaj do recovery, rób factory reset i przywróć backup, wszystko powinno wrócić do normy.

Jaki rom wgrywałeś i skąd?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Serce bije ale mozg chyba nie pracuje :/

Wgrałem cos takiego CyanogenMod7

Nie mam pojecia jak odpalic to recovery skoro tel sie niechce właczyc tylko resetuje sie po 5 sekundach:(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A zrobiłeś wcześniej root? Pewnie nie, skoro nie wiesz jak się dostać do recovery... Zdaje się, że włączasz je poprzez włączenie telefonu trzymając jednocześnie przyciski on/off i ściszania. Głowy sobie nie dam urwać, bo sama swojego telefonu fizycznie jeszcze nie mam a w starym działa to trochę inaczej :) Nie martw się, Twój telefon jest do uratowania a problem jaki masz to nic nadzwyczajnego. Poczekaj, aż wypowie się ktoś bardziej kompetentny niż ja i na przyszłość pamiętaj aby dokładnie czytać instrukcje wgrywania romów i w ogóle czegokolwiek :)

Sent from my COS-DS using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cos pomogło :)

Telefon właczył sie i zrobiłem restore do romu który miałem standardowo , na chwile obecna tel sie włacza ale staje przy pasku uruchamiania ,

Teraz juz kombinacja przycisków nie pomaga i troszeczke sie obawiam ze go jeszcze bardziej przygwozdziłem do trumny :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Proponuje abys przestal bawic sie recovery mode i uzyl narzedzia lg do przywrocenia oryginalnego roomu. Jezeli nie masz problemu z angielskim to poszukaj instrukcji na xda developers.

Sent from my Phiremod Nook Color using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mozna prosic o link do owego narzedzia ? Mam tylko LG Mobile Support Tool ale niechce sie zaktualizowac , bład krytyczny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    hgfdsa

Mi tez krytyczny pokazuje, nie wiem czemu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

DZieki wszytskim za pomoc , udało sie po licznych probach właczyc telefon.

Jak to zrobiłem sam niewiem , wiec w punktach opisze co zrobiłem i co pomogło.

1Zainstalowałem ten rosyjski KDZ , odpaliłem tryb serwisowy sw( wyciagnałem baterie , podlaczyłem usb ,

tryb serwisowy wywołany przyciskiem sciszania)

2. Właczyłem KDZ , zaczeły pojawiac sie dziwne komunikaty głownie Not Found . Telefon nagle zaczał migac a dokładnie logo LG ) trwało to chyba z 40 minut.

Z braku cierpliwosci odłaczyłem telfon, włazyłem baterie , karte sd i przyciskiem (power+sciszanie) właczyłem tel , .

O dziwo telefon sie właczył i jest ok .

Dzieki wsyztskim za pomocne rady :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x