Skocz do zawartości
pmichniewski

Standardowa klawiatura Honeycomb z polskimi znakami

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam,

niedawno sprawiłem sobie tablet Asus Transformer i zostałem niemile zaskoczony faktem, że standardowa Honeycomb'owa klawiatura ekranowa niestety nie obsługuje polskich znaków. Niby jest klawiatura Asusa, ale jest brzydka i nie obsługuje multitouch. Podobny problem dotyczy również użytkowników Motorola Xoom i innych tabletów na Honeycomb. W rezultacie zmuszony byłem do przerobienia klawiatury dostarczonej z SDK Honeycomb'a i efekt tej pracy macie w poniższym linku:

http://db.tt/qZgvZZz

Sposób dodawania klawiatury jest standardowy, należy jednak wybrać język polski w ustawieniach. Nie robiłem również obsługi słownika, bo z niego nie korzystam.

Edytowane przez pan_żabka
    Modyfikacja tytułu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie można zainstalować choc to .apk. Nie mam opcji instaluj na honeycombie 3,0,1.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hmm... klawiaturę wziąłem z SDK do 3.1, więc być może wymaga również 3.1. U kolegi na Xoomie z 3.1 się zainstalowało.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dar3k

Na XOOM z andkiem 3.2 nie mozna zainstalowac, napisal cos w stylu pakiet o tej same nazwie jest juz zainstalowany, ale z innym podpisem. Wie ktos jak na XOOM z androidem 3.2 doinstalowac polskie znaki, bo szukam po internecie i znalezc nie moge :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zaryk

Hej, dzięki za tę klawiaturę!!! Standardowa klawiatura Android zawsze była dla mnie najwygodniejsza, z niewiadomego powodu na innych klawiaturach niezależnie od ustawień nie udawało mi się pisać tak dokładnie i szybko.

Na Androidzie 3.2.1 w Acer Iconia Tab A501 zainstalowała się i działa bez problemu. Dzięki!

Może udostępnij źródło klawiatury i wrzuć na xda, żeby gdyby ktoś miał ochotę, mógł coś robić z tą klawiaturą dalej. Pozdrawiam! I jeszcze raz wielkie dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Rygiel

Da ktoś może jakiegoś ss i dokładne info czy to działa? :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi