Skocz do zawartości
kiju

Przyciski pod ekranem same się naciskają + 'wyjęto karte SIM'

Rekomendowane odpowiedzi

kiju

Jak w temacie. Co jakiś czas (raz-dwa dziennie) zauważam, że jeden z dolnych przycisków dotykowych sam się naciska. Dodatkowo z podobną częstotliwością wyświetla się wiadomość, że wyjeto karte SIM i trzeba zresetować telefon. Telefon oddam najpewniej do serwisu. I w związku z tym pytanie. Oddać go do Plusa czy do jakiegoś serwisu od razu? I ile taka naprawa będzie trwała? Tydzień, dwa?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    DarAss

a może najpierw zrób factory reset chociażby? w serwisie to Ci na pewno zrobią więc nic nie tracisz próbując. Jak nie pomoże możesz też wgrać ODINEM innego andka? Napisz czy pomogło

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oddaj go do serwisu bezpośrednio. Jak oddasz go do operatora to będzie to trwało zdecydowanie dłużej. a ile będzie trwało to już inna kwestia zapewne długo jak to zwykle bywa. Kolega dostał telefon z serwisu samsunga po miesiącu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najpierw wgraj soft ODINEM i sprawdź czy ustąpi ;]

a jak będziesz musiał do serwisu wysłać to ślij tu Autoryzowany serwis Samsung, Huawei, Toshiba, Emporia, Sagem, AnyData, Alcatel, Gigaset, ZTE. - - || Cyfrowe Centrum Serwisowe S.A.

opłacają kuriera, a i nie trzymają fona nigdy więcej niż 2-3dni... zawsze jak coś u nich serwisuję to trwa 7-8dni z transportem itp,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kiju

To może być wina softu? W życiu bym nie pomyślał, no ale skoro tak radzicie, to pewnie spróbuje ;) A, i jeszcze jedno. Telefon kupiłem używany 2 miesiące. Na 3 rogach ma dość solidne ryski, tak jakby spadł na jakąś chropowatą powierzchnie. To nie będzie problem? Wiadomo, mogą odrzucić i napisać, że uszkodzenie mechaniczne... Słyszałem też, że niektórzy oddawali telefon z problemem trzeszczącej ramki (który niekoniecznie występował) i wymieniali im cały panel. To prawda?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja napisałem przy okazji jak wylądował w serwisie z powodu głośnika że mam kilka bad pixeli na skraju ekranu gdy jest niebieski ekran, i guzik home świruje... oczywiście zmyślone... wymienili cały przód (ramka, szybka ekran, guzik) ;]

Co do otarć to zalicza jako ślady użytkowania, mi pękniętą klapkę opisali jako noszącą normalne ślady :D (tak to słynne miejsce na wcięciu power, gdzie pękają klapki ;/)

Napisz czy wgranie softu pomogło

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kiju

Wgrałem JVQ, dalej to samo. Czyli serwis...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ciekawe objawy - mogą wskazywać na kąpiel telefonu w przeszłości.

e: jak wygląda znacznik zawilgocenia na baterii ?

Edytowane przez komoornik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kiju

Nie wiem o jaki znacznik chodzi... Możesz jaśniej? ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powinien byc taki bialy papierek w krateczke ale nie wszystkie baterie go posiadaja , drugi papierek lakmusowy jest pod korpusem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi