Skocz do zawartości
l3cho

Galeria - tworzenie albumów, zmiana nazwy?

Rekomendowane odpowiedzi

l3cho

Witam

1. Jak edytować galerię w naszych LG? to znaczy tworzyć nowe albumy, zmieniać ich nazwy, kopiować, przerzucać fotki? Bo aktualnie wszystkie zdjęcia zapisują się do folderu APARAT :|.

2. Czy podczas działania aplikacji mapy da się zrobić tak żeby telefon był cały czas aktywny? bo trochę to niewygodne jadę sobie patrząc na google maps a tu nagle zonk i nie chodzi mi tu o zmianę czasu w ustawieniach.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Luk45z

Albumy możesz edytować tylko i wyłącznie z poziomu komputera chyba, że jest jakaś nakładka lub program który zastępuje wbudowaną galerię.

Jeśli podczas nawigowania używasz ładowarki to możesz użyć opcji Stay Awake.... Ustawienia->Aplikacje->Programowanie wtedy ekran ci nie zgaśnie tylko przygaśnie.... innego sposobu na to nie ma no chyba, że ja o takim nie wiem....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wystarczy dowolny menadżer plików z marketu, tworzysz folder o określonej nazwie na karcie pamięci i wrzucasz do niego zdjęcia, galeria sama rozpozna, a jeżeli nie to polecam wgrać Galerię 3D wtedy na pewno zadziała.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    FoXx

A ja się podłączę, bo w menedżerze sobie poprzerzucałem zdjęcia do folderów danych... a czy da się ukryć folder lub zabezpieczyć hasłem, żeby nikt nie wszedł przypadkiem do niechcianego folderu? (nie chodzi o zdjęcia te co ktoś sobie mógł pomyśleć, tylko o prywatniejsze ;) które jak komuś będę dawać telefon do testów/zabawy nie musiał widzieć...)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W owym folderze tworzysz plik .nomedia (folder nie będzie wyświetlany w galerii)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi