Skocz do zawartości
Runiacz1994

Ekran blaknie i robi się szary . Co sie stalo z nasyceniem kolorow

Rekomendowane odpowiedzi

A wyświetlacz jest cały czarny nic się na nim nie wyświetla? Z tego co piszesz to chyba pękł ci wyświetlacz, ale zawsze możesz rozkręcić telefon i docisnąć te dwie taśmy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak cały czarny i nic nie wyświetla . W srodku zauważyłem pęknięcie pod szybką ale nie wiem czy to od wyświetlacza. Dodam jeszcze że klawisze są nie podświetlone .

Edytowane przez Runiacz1994

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kołek

Skoro widać pęknięcie to lipa. Czeka cie wydatek, który raczej nie jest opłacalny.. Lepiej zmienić telefon. Znajomy miał Notkę na sprzedaż za 400zł i takie coś kupić by się opłacało

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak myślałem , dzięki za komentarz . A tego Note to ma N7100 na sprzedaż czy N7000 ?

Mam jeszcze do Was jedno pytanie , mam możliwość kupna Note N7100 za 400 zł . Problem polega na tym że sprzedający mówił o problemie . Otóż na ekranie pojawiają się po prawej stronie lekkie poziome "szare" pasy ledwo widoczne , które po chwili znikają . Twierdzi że czasem się pojawiają przy odblokowywaniu ekranu ale nie zawsze i nie pojawiają się często . Telefon sie nie zacina , dotyk działa bez żadnych problemów tak twierdzi .  Moje pytanie brzmi czy warto kupować ten telefon ? Czy nie jest to wina wyświetlacza , który został uszkodzony gdzieś lekko może ?

Wysyłam zdjęcie z problemem

post-180682-0-87406100-1426464468_thumb.jpg

Edytowane przez Runiacz1994

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kołek

Coś nie tak jest z wyświetlaczem.. Nie kupował bym takiego czegoś

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobrze że się zapytałem na forum bo chciałem kupić a cena nie wysoka . Przynajmniej wiem że nie warto . Dzięki za odpowiedź .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I dobrze zrobiłeś, bo pewnie został byś z drugim uszkodzonym telefonem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, nie chce zakładać nowego tematu bo moj problem jest trochę podobny. Telefon upadł ale z niewielkiej odległości, ekran sie nie zbił, dotyk działa tak jak działał, ale po naciśnięciu w lewym górnym rogu wyświetlacza (na wysokości napisu samsung) obraz zastyga i robi sie jakby szary(kaszka). Niekiedy sam sie odblokuje a zazwyczaj gdy stukne jeszcze raz. Jesli włączę i wyłączę wyswietlacz w tym czasie to robi sie czarny. Niestety telefon jest juz po gwarancji. Wiecie co mogło sie stać lub czy wyswietlacz moze byc do wymiany ?

Edytowane przez manwithnoname

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Igorius

Prawdopodobnie tak, uszkodzeniu mógł ulec panel dotykowy albo specjalny digitalizer - działa w tym miejscu rysik?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi