Skocz do zawartości
davv2704

Jakość audio - słuchawki i głośniki stereo.

Rekomendowane odpowiedzi

Hej ;)

Myślę nad przesiadką LG G2 na HTC E8/M8. Mam kilka pytań do użytkowników HTC E8. (Szczerze mowiąc mialem okazję słuchać m7 od kumpla i przyznam, że calkiem fajnie to gra na sluchawkach, ale pytanie czy nowsze modele też trzymają taki poziom i mają taką moc? ). Druga sprawa jak wypada czas pracy na baterii i jakość zdjęć względem G2 (tutaj fajnie by bylo gdyby wypowiedział się ktoś kto przesiadł się z G2.

No i ostatnie pytanie. Jak wiadomo e8 to plastik. Jak prezentuje się front telefonu? (Chodzi o atrapy głośników, bo w m8 jednak to raczej aluminium).

Ogólnie to niezbyt łatwa decyzja bo E8 ma lepszy aparat od M8, ale z drugiej strony M8 lepiej się prezentuje. .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    szaniak

Z tą prezencją M8 to bym nie przesadzał , właśnie sprzedałem swoje G2 i kupiłem E8, świadomie wybrałem E8 z uwagi właśnie na prezencje :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jak wygląda jakość zdjęć i bateria względem G2?

No i czy miał ktoś okazję porównywać jakość dźwięku z wyjścia słuchawkowego pomiędzy M8/E8. Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ciro

Wejście słuchawkowe bez różnicy. Bardziej zależy jakich słuchawek właścicielem jesteś. Jakość dźwięku na słuchawkach bardzo dobra. Bez słuchawek MIAZGA :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jak jest ze słuchawkami dołączonymi do E8 od HTC ?

Wysłane z mojego Galaxy S III LTE.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    r3boot

słuchawki grają całkiem przyzwoicie jak na mój gust ale jak ktoś jest mega melomanem to zawsze się do czegoś może przyczepić

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja jestem pod wrażeniem grania słuchawek dołączonych do E8.

Na Player Pro 3.04 + DSP Pack v.4.4 dają naprawdę radę.

Dorównują moim JBL'om za 100zł.

Jak się kupuje konkretny tel. to i słuchawki są konkretne.

Dla porównania jak kupiłem Desire X to słuchawki stockowe lipnie grały i musiałem używać Cretive'a lub JBL'a a tu słucham na stockowych bo jakość dźwięku jest zupełnie wystarczająca.

Wiadomo muza musi być w 320kbps (w ostateczności 192kbps) bo jak załączysz sobie 128kbps a słuchawki nie wiadomo jak drogie to i tak będzie kiszka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Coraz bardziej skłaniam się ku E8. Wiadomo rewelacji nie będzie jeśli idzie o jakość dźwięku (ale na tle telefonów pewnie jest dobrze). Zastanawiam się też nad wariantem kolorystycznym, bo biały się palcuje, ale za to z przodu kontrastuje (do czarnych ramek ekranu). Tylko zastanawia mnie fakt, czy jak go włożę do etui (np Niklina) to czy będzie się wtedy rysował..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    szaniak

Z doświadczenia wiem że tak, zawsze jakieś pyłki i drobinki dostaną sie pod etui i porysują tył.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ciro
    Coraz bardziej skłaniam się ku E8. Wiadomo rewelacji nie będzie jeśli idzie o jakość dźwięku (ale na tle telefonów pewnie jest dobrze). Zastanawiam się też nad wariantem kolorystycznym, bo biały się palcuje, ale za to z przodu kontrastuje (do czarnych ramek ekranu). Tylko zastanawia mnie fakt, czy jak go włożę do etui (np Niklina) to czy będzie się wtedy rysował..

Jak napisał kolega wyżej. Wszystko zależy od zestawu słuchawkowego. Choć ten dołączony standardowo jest naprawdę ok w porównaniu do tych co zamieszczono we wcześniejszych modelach HTC.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi