Skocz do zawartości
ero123

LG G3 - LTE Problemy

Rekomendowane odpowiedzi

Karta powinna być przystosowana, bo telefon brałem w abonamencie z LTE. 

Kiedyś pojawiała mi się ikonka 3G przy zasięgu, teraz tylko H.

Próbowałem wymuszać LTE, ale bez skutku. W nowym HiddenMenu nie mogę znaleźć ustawień sieci.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sprawdzałem dziś swoją kartę sim na drugim telefonie (huawei p8) i na nim zarówno H+ jakbi 3G działa. Wsadziłem też kartę z drugiego telefonu do LG i nic poza H. Obie karty od tego samego dostawcy. Czyli z zupełnością mogę stwierdzić, że to wina czegoś w telefonie. Nie wiem tylko czego. Zastanawiam się nad wysłaniem go do serwisu. Tylko bedę musiał reinstalować soft na czysto żeby śladów po roocie i twrp nie zostało, ale instalacja z lg flwsh tool z czyszczeniem nie zostawi śladu w telefonie. Przy okazji wymienią mi obudowę, bo pękła w standardowym miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    AirPL

Wróciłem na stocka V20T wybrany poprzez imei, wkładałem drugą karte sim która tez ma 100% lte i nic, przy wyszukiwaniu sieci pokazuje mi RAT: LTE, ale nie może się pod niego podłączyć (sic!) ktoś może ma jakiś pomysł?
    Oczywiście dwie karty to z plusa były sprawdzane i one miały 100% obsługe lte (na karcie LTE 01). Przed chwilą wsadziłem karte z orange lte i ta sama sytuacje co z plusem. Więc chyba zostało mi wysłanie go do serwisu.

Edit1: Jest sens schodzić do KK żeby to sprawdzić?
    Edit2: Na V10e też lte nie śmiega, telefon w tygodniu leci na serwis.

Edytowane przez AirPL

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    AirPL

Post pod postem ze względu by ludzie zainteresowani widzieli i wyskoczyło im powiadomienie.
    Dzisiaj wysłałem moją G3 na gwarancję, jak wróci to poinformuję was co LG w serwisie sądzi na ten temat.
    Bądźmy dobrej myśli :D

Edytowane przez AirPL

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

u mnie zaczely sie dziac jakieś kwiatki z LTE na MM...czasami transmisja znika i juz nie wraca, az na 5 min nie wylacze telefonu, uruchamianie ponowne tel nie daje rady.Czasem znika, a jak odblokuje tel to po chwili wraca polaczenie. Wczoraj to juz myslalem ze sie na dobre popierdzieliło...za chiny nie moglem transmisji wlaczyc, ale w koncu zaskoczylo. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@maxellxl

Co raz częściej pojawiają się posty z tym samym problemem na MM 6.0 czyli LTE na LG G3. Czyli coś musi być w temacie. Osobiście nie maiłem tego problemu, ale jak czytam o Andku na G3/G4 na forach to widzę, ze ten problem nie jest obcy użytkownikom.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co do mieszkających w Polsce, to polecam użyć usługi LG-Express

http://www.lg.com/pl/wsparcie/lg-express

Zamawiamy darmowego kuriera, który odbiera od Nas sprzęt, odwozi do serwisu i przywozi  do domu po naprawie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    DenV

Witam, mam problem z LTE w moim D855. Siedze na stoku v30b. Z dnia na dzień straciłem zasięg LTE, mam tylko H. Zmieniałem system na cm13 i wgl nie łączył się z transmisją danych, robiłem downgrade do 5.0 i tylko H+. Testowałem moją karte sim na innych telefonach i i normalnie łapał LTE, a inne sim nie łapały na G3. Próbowałem ustawić LTE Only ale wchodził tylko na chwilę i znów H. Zna ktoś rozwiązanie problemu?

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Xizorr

Witam mam identyczny problem co DenV . Wczoraj wgrałem androida 6.00 i zasięg lte szlag trafił. Pomóżcie proszę, tel. faktycznie śmiga szybko......ale co z tego jak brak lte. Czy wgranie jakiegoś custom romu rozwiąże problem? Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    andrus

chyba tylko serwis

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi