Skocz do zawartości
ero123

LG G3 - LTE Problemy

Rekomendowane odpowiedzi

Xizorr

Troche pochodziłem wczoraj z telefonem i okazało się , że na zewnatrz łapie on LTE. W domu jest tylko kłopot z zasięgiem.

Trochę to dziwne, wcześniej i w domu miałem zasięg......

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    andrus

Zauważ ze zasieg lte jest slabszy od 3g bardzo wrażliwy i tak nie rozprowadza sie dobrze od 3g... U siebie mam 2 kreski lte ale mieszkam blisko centrum... a 3g wszystkie. na dworzu pojawia się 3 kreski lte a gdy ide w strone nadajnika wszystkie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    DenV

niby tak, ale sieć LTE nie łapie mi w żadnym miejscu gdzie się znajduje, w domu, szkole, na mieście, nigdzie..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć

Zaobserwowałem bardzo dziwną przypadłość, brak LTE dla romów opartych o stocka (LIMITLESS, Fulmics). (sprawdzane na kilku kartach sim T-mobile, Plus, Lyca) 

Telefon przy ustawionym LTE/WCDMA/GSM na auto nie odpala transmisji danych  (chociaż sygnał jest i można się dodzwonić), po zmianie na WCDMA/GSM śmiga

Zmieniałem radio na kilka innych - nie pomogło, wymuszałem samo LTE w urytym menu, wywalalem apke kongifurującą LTE - też nic.

LTE Discovery pokazuje zasięg LTE ale przy mobile data jest disconect/disconect (LTE w T-mobile mam włączone)

NA CM  13 - wszystko śmiga - na pewno to nie wina telefonu, a raczej softu. Co można jeszcze sprawdzić ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    DenV

@up u mnie na CM13 wgl. nie łapało transmisji danych, więc ja już sam nie wiem w czym problem.. Teraz siedzę na Fulmics ROM 5.0 i w domu i okolicach (gdzie zasięg LTE mają wszyscy) mam tylko H, a gdy wyjadę gdzieś np. centrum etc to mam 4G.. Jestem ciekaw co boli moją G3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    spawi

Witam,

mam LG G3 LTE, kartę plus LTE, ale jedynie co łapie to 3G (mieszkam w Krakowie, więc nie ma tu problemu z zasięgiem).

proszę o pomoc, bo nie chcę zmieniać telefonu znowu :c

pozdrawiam,

spawi  :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    krzychy

@@spawi

Sprawdź ustawienia.

Ustawienia ->Sieci->Więcej->Sieci komórkowe->Tryb sieci

Powinno być zaznaczone  -  Automatyczny GSM/WCDMA/LTE

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    spawi

@@krzychy

No właśnie mam to włączone.

Edytowane przez Araa
    Nie cytujemy posta poprzedzającego w całości.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Możesz mieć ten sam problem, co duża cześć właścicieli G3ki. Jest drobna wada płyty głównej i w wielu G3kach nie działa albo LTE, albo także 3G. U mnie nie działało 3G i LTE, a nawet H+, pękła mi obudowa(tam gdzie wszystkim) i pojawiły się żółte plamy na wyświetlaczu, więc wysłałem do serwisu, a skoro jeszcze na gwarancji, to nie będę zwlekał. Za tydzień powinien do mnie wrócić i wtedy dam znać, co zmajstrowali. Problem na 100% leżał po stronie telefony, gdyż karta w drugim(starym poczciwym L7) działa cały czas na 3G lub H+.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam wszystkich :-)  Mam problem z Internetem mobilnym od 3 dni nie działa prawie wcale... I mam takie pytanie czy to może być wina anteny w telefonie ? Zasięg jest dzwonić sie da ale net działa bardzo wolno czy to 3G czy to lte.. Proszę o poradę. Pozdrawiam :-)  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi