Skocz do zawartości
ero123

LG G3 - LTE Problemy

Rekomendowane odpowiedzi

bartekc00

@Rafal1244 zgłosiłbym to do operatora. Chociaż na początek spróbowałbym na innej karcie SIM, innego operatora.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    krzychy

@Rafal1244

Orange ?

Od kilku dni mają nienagłaśniane problemy z siecią.

Zgłoś się na infolinię z reklamacją i żądaj rekompensaty finansowej do rachunku lub do karty dodatkowych korzyści ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Problem rozwiazalem.. Pobawilem sie fonem no i Ustawienia -Sieci- więcej-Sieci komórkowe-punkty dostępowe i na boczku reset do ustawień domyślnych. I uruchomilem fona ponownie 2 razy :-)  zadziałało i jest juz ok :-)  myślę ze dzięki temu chyba że przy okazji PLAY też cos zrobił w tym kierunku ale wątpię bo tylko ja neta nie miałem i na Galaxy Note 3 moja karta działa bez problemu.. Dziękuję i pozdrawiam :-)  do nastepnego problemu... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mSTi

Witam

Chyba coś jest nie tak z LTE PLAY w moim G3. Od kilku dni załączam speedtest i wychodzi, że w centrum dość sporego miasta jakim jest Bydgoszcz, prędkość LTE nie przekracza przy pobieraniu 5-6Mbps i wysyłaniu 0.7-1Mbps. Czytam, że w LTE to taki standard na poziomie 20-30MbBps a nawet i więcej. O dziwo po włączeniu GSM/WCDMA prędkości są praktycznie takie same. Od czego zacząć poszukiwania problemu ?

Edytowane przez mSTi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    marcinb24

Obawiam sie ze trzeba zaczac od zapytania playa dlaczego serwuje taki internet nie odrazu robic hard reset. W playu szybo bts-y sie nasycaja i nie maja dzielic na tak duza ilosc uzytkownikow... Sprawdz testy o 3 w nocy i to juz nie bedzie napewno 5mb/s a 20.

Wysłane z mojego LG-D855

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mSTi

Play play'em to swoją drogą. Dzisiaj testowałem dwa telefony, moje G3 oraz kobiety Huawei p8 lite. U mnie 7Mbps/1Mbps a u niej 12Mbps/10Mbps. Testowałem kilka razy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    krzychy

@ Up 

Na tej samej karcie sim ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mSTi

Jedna karta to Play na kartę, tam gdzie lepsze wyniki to Play Internet na kartę

Edytowane przez mSTi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    marcinb24

Testy zrob na tej samej karcie bo same umowy zawarte na internet moga miec lejki, w play na karye napewno jestlimitowany ale nie pamietam od reki na ile.

Wysłane z mojego LG-D855

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi